«Очі Маріуполя. Українські супергерої. Азовсталь» Анастасія Дмитрук

«Очі Маріуполя. Українські супергерої. Азовсталь» Анастасія Дмитрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
154 переглядів
154 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Очі Маріуполя. Українські супергерої. Азовсталь» Анастасіії Дмитрук (анотація)

«Наша місія — показати світу, що захисники України це не уявні бойові одиниці, а цілком реальні красиві, закохані, живі люди, які сьогодні захищають безпеку всього демократичного світу.

Ми хочемо показати світові воїнів безпрецедентної мужності та стійкості, яі попри надскладні обставини не склали зброю, не відступили від слова присяги, не зрадили побратимів. Вони вистояли 86 днів сам на сам проти однієї з найбільших армій світу.

Вони тримали оборону рідної землі так довго, наскільки це було можливим. Оборонці Маріуполя стали на захист не лише України — вони стали на захист цінностей усього демократичного світу.

“Очі Маріуполя”— це наша спільна спроба подякувати оборонцям міста за чин відваги й незламності.»

Анастасія Дмитрук

Ця книга — відбиток історії, що творилася у нас на очах. Живий нерв, сплетений з телефонних розмов, які чули стіни зруйнованої «Азовсталі», з повідомлень, які надсилалися з оточеного гарнізону, з почуттів, застиглих у лініях малюнків коханих.

Ця книга — це уривки з переписок та дзвінків. Це фото та історії героїчних оборонців; малюнки, які присвячували їм кохані та митці з усієї країни; вірші Анастасії Дмитрук. Це книга з любові і про любов.

У книзі ви знайдете QR-коди з відео із приватних архівів героїв, і зможете разом з ними поблукати руїнами заводу у пошуках їжі, пробігтись по Маріуполю під час обстрілу, послухати спів Каті Пташки.

А приховані фото героїв, які сьогодні перебувають у російському полоні, з’являться на сайті проєкту щойно вони повернуться додому. Ви зможете роздрукувати ці фото і вклеїти в свою книгу.

Цей проєкт почався з того, що одного весняного дня Анастасії Дмитрук написала мама хлопця, який у той момент перебував в оточенні на «Азовсталі», і попросила розказати про нього через мої сторінки в соцмережах. Щоб про долю її сина дізналося якомога більше людей. А потім написала інша мама, і ще. І тоді Анастасія пообіцяла їм зробити все можливе, аби про їхніх дітей дізнався цілий світ. Так народилася ідея проєкту «Очі Маріуполя».


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Очі Маріуполя. Українські супергерої. Азовсталь» Анастасіії Дмитрук українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Очі Маріуполя. Українські супергерої. Азовсталь» Анастасіії Дмитрук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *