«Очі з чорного дзеркала: Оповідання» Марта Гулей

«Очі з чорного дзеркала: Оповідання» Марта Гулей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
175 переглядів
175 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Очі з чорного дзеркала: Оповідання» Марти Гулей (анотація)

Це збірка історій в історіях, зовсім не таких, про які людина дізнається в повсякденному житті. Не всім вони приходять навіть у нічних кошмарах. І все-таки не раз доводиться думати, що світ сповнений таємниць. У цих історіях зринають примари, істоти з потойбіччя і потворні прояви людської натури. Вони постають у подобі найріднішої людини, привидом маленької дівчинки, яка стискає в крихітних долоньках єдине, що їй належало за життя, — порцелянову ляльку; демоном, що вселився в коханого, чи розбудженим у геловінську ніч монстром… Усі, на кого таке звалилося, змушені пройти через випробування й збагнути, що страхи та уособлення зла не приходять просто так і не щезають самі по собі. З ними треба боротися, перемагаючи зло і у власній натурі. Такі історії не завжди закінчуються добре. Де в них правда і що вони означають — вирішувати кожному.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Очі з чорного дзеркала: Оповідання» Марти Гулей українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Очі з чорного дзеркала: Оповідання» Марти Гулей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *