«Одержима» Леся Українка

«Одержима» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
925 переглядів
925 переглядів

Про книгу «Одержима» Лесі Українки

Книга «Одержима», написана Лесею Українкою, є прикладом психологічної і філософської драми, в основу сюжету якої покладено розповідь про арешт Христа, його смерть на хресті і воскресіння. Письменниця у своїй манері розповідає про чотири головні події, описані у Біблії, кожній з яких присвячена окрема сцена у творі.

У нашій електронній бібліотеці можна читати онлайн книгу «Одержима» Лесі Українки українською мовою і дізнатись, що центральною дійовою особою у ній є дівчина Міріам. Вона почувається самотньою за будь-яких обставин, і через це її поведінка може видаватись дивною. Героїня постійно веде свій монолог, і лише іноді він переходить у діалог.

А починається все з того, що Міріам блукає берегом, а потім, вдивляючись у безкраю пустелю, помічає чийсь силует. Вона починає йти за ним, вважаючи, що його потрібно рятувати від самотності.

Та не лише одна Міріам йде по його слідах, є й інші люди, які прагнуть хоча б поруч постояти з Месією. Але дівчина і не уявляє, що на них чекає зовсім скоро… Як бачила біблейські історії поетеса, можна дізнатись, якщо скачати книгу «Одержима» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з допомогою сайту.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Завантажити безкоштовно книгу «Одержима» Лесі Українки

Рекомендації

Відгуки на книгу «Одержима» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *