«Одіссея практиканта» Володимир Кривенко

«Одіссея практиканта» Володимир Кривенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
590 переглядів
590 переглядів

Про книгу «Одіссея практиканта» Володимира Кривенко

Перед тим, як стати письменником, Володимир Кривенко пройшов нелегкий, проте яскравий життєвий шлях, мандруючи по різних країнах у якості інженера-налагоджувальника. Нескінченні відрядження відривали його від дому, від сім’ї, проте його колеги стали для чоловіка другою родиною – такого дружнього колективу Володимир не зустрічав більше ніколи. Спогади про перші робочі відрядження, що забезпечили його неабияким життєвим досвідом, вилилися у збірку мемуарів під назвою «Одіссея практиканта».

«Кому потрібні ці спогади?» – спитають деякі. Мемуари – це своєрідна сповідь перед собою та людьми, аналіз свого життєвого шляху та помилок. Для когось вони стають дороговказом, комусь дають цінні поради, а іншим просто допомагають відвести душу у згадках про теплі роки минулого.

Шістдесяті роки XX століття – це був романтичний час, коли можна було відверто мріяти і чекати на якісь дива. Студенту-практиканту, який вперше потрапив у відрядження до незнайомого міста Миколаїв, здавалося, що в нього найцікавіша робота в світі. Юнак ще не знав, що Миколаїв – це лише відправний пункт, і доля занесе його не лише до найглухіших куточків Радянського Союзу, а й далеко за межі країни – до Польщі, Єгипту, Монголії.

Книга «Одіссея практиканта» – ціла філософія спогадів. Створюючи мемуари, важливо передати не лише всю низку минулих подій, а й весь спектр емоцій та відчуттів. Кривенку це вдалося дуже майстерно – читаючи книгу, поринаєш в ті часи і ніби сам опиняєшся поруч з молодим чоловіком, який тільки починає знайомство зі справжнім життям, де на кожному кроці очікують перемоги і поразки, надії та розчарування, хвилини щастя та відчаю, а найголовніше – дивні відкриття й міць тодішньої держави.

Цей твір буде приємно прочитати тим, хто хоче згадати свою молодість або дитинство в Радянському Союзі, зловити себе на тих емоціях, які керували вами в ті часи. Щоб скачати «Одіссея практиканта» Володимира Кривенка на нашому сайті, виберіть електронні книги будь-якого формату із запропонованих: fb2, txt, epub або rtf. Тим, хто бажає читати онлайн ці мемуари, наша електронна бібліотека пропонує їх безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Одіссея практиканта» Володимира Кривенко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Одіссея практиканта» Володимира Кривенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *