«Одіссея практиканта» Володимир Кривенко

«Одіссея практиканта» Володимир Кривенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Одіссея практиканта» Володимира Кривенко

Перед тим, як стати письменником, Володимир Кривенко пройшов нелегкий, проте яскравий життєвий шлях, мандруючи по різних країнах у якості інженера-налагоджувальника. Нескінченні відрядження відривали його від дому, від сім’ї, проте його колеги стали для чоловіка другою родиною – такого дружнього колективу Володимир не зустрічав більше ніколи. Спогади про перші робочі відрядження, що забезпечили його неабияким життєвим досвідом, вилилися у збірку мемуарів під назвою «Одіссея практиканта».

«Кому потрібні ці спогади?» – спитають деякі. Мемуари – це своєрідна сповідь перед собою та людьми, аналіз свого життєвого шляху та помилок. Для когось вони стають дороговказом, комусь дають цінні поради, а іншим просто допомагають відвести душу у згадках про теплі роки минулого.

Шістдесяті роки XX століття – це був романтичний час, коли можна було відверто мріяти і чекати на якісь дива. Студенту-практиканту, який вперше потрапив у відрядження до незнайомого міста Миколаїв, здавалося, що в нього найцікавіша робота в світі. Юнак ще не знав, що Миколаїв – це лише відправний пункт, і доля занесе його не лише до найглухіших куточків Радянського Союзу, а й далеко за межі країни – до Польщі, Єгипту, Монголії.

Книга «Одіссея практиканта» – ціла філософія спогадів. Створюючи мемуари, важливо передати не лише всю низку минулих подій, а й весь спектр емоцій та відчуттів. Кривенку це вдалося дуже майстерно – читаючи книгу, поринаєш в ті часи і ніби сам опиняєшся поруч з молодим чоловіком, який тільки починає знайомство зі справжнім життям, де на кожному кроці очікують перемоги і поразки, надії та розчарування, хвилини щастя та відчаю, а найголовніше – дивні відкриття й міць тодішньої держави.

Цей твір буде приємно прочитати тим, хто хоче згадати свою молодість або дитинство в Радянському Союзі, зловити себе на тих емоціях, які керували вами в ті часи. Щоб скачати «Одіссея практиканта» Володимира Кривенка на нашому сайті, виберіть електронні книги будь-якого формату із запропонованих: fb2, txt, epub або rtf. Тим, хто бажає читати онлайн ці мемуари, наша електронна бібліотека пропонує їх безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Одіссея практиканта» Володимира Кривенко

Завантажити книгу «Одіссея практиканта» у форматі:

Рекомендації

Не-ангел
Не-ангел Сергій Гридін
Відчайдушні
Відчайдушні Сергій Гридін
Незрозумiлi
Незрозумiлi Сергій Гридін
Матусин оберіг
Матусин оберіг Світлана Талан

Відгуки на книгу «Одіссея практиканта» Володимира Кривенко

Комментарии для сайта Cackle