«Одного разу на Різдво» Надійка Гербиш

«Одного разу на Різдво» Надійка Гербиш

  • Назва: Одного разу на Різдво
  • Письменник: Надійка Гербиш
  • Рік: 2014
  • Видавництво: Видавництво Старого Лева
  • Жанр: Казки
  • ISBN: 978-617-679-104-1
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1137 переглядів
1137 переглядів

Про книгу «Одного разу на Різдво» Надійки Гербиш

Книга «Одного разу на Різдво» – це неймовірно світла казка, яка дарує аудиторії атмосферу справжнього сімейного свята. Головні герої – сім’я їжачків, що з нетерпінням очікують важливого дня. Мати і батько зайняті пошуками продуктів для приготування святкового столу, а троє їх діток читають цікаві розповіді про Ісуса та його життя. Про що вони дізнаються з оповідань? Відповідь ви знайдете, почавши читати онлайн книгу «Одного разу на Різдво» Надійки Гербиш українською мовою.

Кожен з родини їжачків привітний та усміхнений. А тому ніхто з них не зміг відмовити двом ховрашатам, що заблудились та були змушені шукати притулку. Герої дуже зраділи новим гостям. З ними їхнє свято стане ще світлішим та веселішим.

Разом їжачки та ховрашата готуються до Різдва. Вони допомагають дорослим, накривають на святковий стіл, розповідають одне одному вірші та щиро вірять, що все погане віднині назавжди залишиться в старому році.

Наближається справжня зимова казка, в котрій можуть справдитись найнеймовірніші дива. Героям залишається лише щиро повірити в це та загадати мрії. Вони обов’язково збудуться та подарують їм найщиріші емоції.

Про що попросять герої у вищих сил? І чи збудуться їхні надії? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «Одного разу на Різдво» Надійки Гербиш безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах зі списку: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Одного разу на Різдво» Надійки Гербиш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *