«Одного разу в Лозовому» Едуард Богуш

«Одного разу в Лозовому» Едуард Богуш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1314 переглядів
1314 переглядів

Про книгу «Одного разу в Лозовому» Едуарда Богуша

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Одного разу в Лозовому» Едуарда Богуша українською мовою кожному прихильнику вітчизняного пригодницького роману. Вас очікує насичений та неймовірно напружений сюжет, весела атмосфера, підкріплена чоловічими байками та витівками, і, звичайно ж, неймовірна інтрига, котра не дасть перевести дух до останньої сторінки.

Герой книги – юнак, за котрого хотіла б вийти чи не кожна сільська дівчина. Стрункий, відважний та красивий, він відібрав сон та спокій у молодих красунь. Проте Василя Шибка зовсім не цікавлять любовні походеньки. Він не шукає сімейного життя. Натомість хлопець збирає свою команду відважних юнаків та починає займатись рекетом.

Герой книги «Одного разу в Лозовому» змушує платити «данину» чи не кожного власника конопляних плантацій. Йому приносять гроші не тільки бізнесмени з Лозового, але й люди з прилеглих сіл. Шибка бояться, адже він пройшов Афганістан і не потерпить відмови, якими б впливовими не були його противники.

Свавілля Василя не подобається нікому. Серед його підлеглих з’являються зрадники, котрі здають схему Шибка місцевій поліції. На хлопця подають до суду і тепер вже він змушений втікати від переслідувань.

Куди приведе героя дорога? Дізнаєтесь про це, якщо вирішите скачати книгу «Одного разу в Лозовому» Едуарда Богуша безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Одного разу в Лозовому» Едуарда Богуша

Рекомендації

Відгуки на книгу «Одного разу в Лозовому» Едуарда Богуша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *