«Одного разу…» Ірен Роздобудько

«Одного разу…» Ірен Роздобудько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8864 переглядів
8864 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Одного разу…» Ірен Роздобудько (анотація)

Книгу «Одного разу…» можна назвати життям, вміщеним в короткі оповідання, нариси й філософські есе. Українська письменниця Ірен Роздобудько впускає читача до своїх спогадів, розкриваючи перед ним душу, розповідаючи про свої цінності й переживання, емоції та побоювання, надії та розчарування…

Починаючи читати онлайн книгу «Одного разу…» Ірен Роздобудько українською мовою, пірнаєш у дитинство та юність авторки. Ірен згадує бабусю й дідуся, дитячі роки у Радянському союзі, яскраве студентство, непрості дев’яності. Молодість і зрілість переплітаються у дивному танку, вказуючі на прекрасні моменти будь-якого віку, адже кожен у цій праці знайде щось своє, особливе.

Читання книги нагадує відверту бесіду з автором, тому іноді у новелах відсутня логіка розповіді – думки ллються емоційно, філософські вирази змішуються з подіями. Витончена і співоча українська мова дарує естетичну насолоду, а тематика міркувань охоплює безліч актуальних питань.

Авторка пише про моральний вибір і складні стосунки, відточування власного «Я» і закордонне життя, письменницьку відповідальність і випробування долі. І всюди керує Його Величність Життя з крутими поворотами, неочікуваними зупинками та мудрими умовиводами.

Наша бібліотека пропонує скачати книгу «Одного разу…» Ірен Роздобудько у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) в зручний для вас час безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Одного разу…» Ірен Роздобудько українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Одного разу…» Ірен Роздобудько

– Смійся, – казала бабуся. – Сміх обеззброює. Він дратує і збиває з пантелику. А поки смієшся, думай, як діяти далі. І не вважай, що твій супротивник – не боїться. Він боїться. Тому й обрав найпідліший із варіантів – зробити вигляд, що тебе немає. Сунув голову в пісок і закляк. А якщо це так, то хіба можна ображатися на… те, що стирчить над землею?..

Ми всі (всі, без винятку!) колись будемо лежати в одній класичній позі під двома – класичними(!) – метрами землі.

"Я хочу, щоб люди змінювалися всередині!"І.Роздобудько.

«Чим коротша книга, тим менше в ній брехні!».

(Стівен Кінг)

Рекомендації

Відгуки на книгу «Одного разу…» Ірен Роздобудько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *