«Одного разу…» Ірен Роздобудько

«Одного разу…» Ірен Роздобудько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3425 переглядів
3425 переглядів

Про книгу «Одного разу…» Ірен Роздобудько

Книгу «Одного разу…» можна назвати життям, вміщеним в короткі оповідання, нариси й філософські есе. Українська письменниця Ірен Роздобудько впускає читача до своїх спогадів, розкриваючи перед ним душу, розповідаючи про свої цінності й переживання, емоції та побоювання, надії та розчарування…

Починаючи читати онлайн книгу «Одного разу…» Ірен Роздобудько українською мовою, пірнаєш у дитинство та юність авторки. Ірен згадує бабусю й дідуся, дитячі роки у Радянському союзі, яскраве студентство, непрості дев’яності. Молодість і зрілість переплітаються у дивному танку, вказуючі на прекрасні моменти будь-якого віку, адже кожен у цій праці знайде щось своє, особливе.

Читання книги нагадує відверту бесіду з автором, тому іноді у новелах відсутня логіка розповіді – думки ллються емоційно, філософські вирази змішуються з подіями. Витончена і співоча українська мова дарує естетичну насолоду, а тематика міркувань охоплює безліч актуальних питань.

Авторка пише про моральний вибір і складні стосунки, відточування власного «Я» і закордонне життя, письменницьку відповідальність і випробування долі. І всюди керує Його Величність Життя з крутими поворотами, неочікуваними зупинками та мудрими умовиводами.

Наша бібліотека пропонує скачати книгу «Одного разу…» Ірен Роздобудько у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) в зручний для вас час безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Цитати з книги «Одного разу…» Ірен Роздобудько

– Смійся, – казала бабуся. – Сміх обеззброює. Він дратує і збиває з пантелику. А поки смієшся, думай, як діяти далі. І не вважай, що твій супротивник – не боїться. Він боїться. Тому й обрав найпідліший із варіантів – зробити вигляд, що тебе немає. Сунув голову в пісок і закляк. А якщо це так, то хіба можна ображатися на… те, що стирчить над землею?..

Ми всі (всі, без винятку!) колись будемо лежати в одній класичній позі під двома – класичними(!) – метрами землі.

"Я хочу, щоб люди змінювалися всередині!"І.Роздобудько.

«Чим коротша книга, тим менше в ній брехні!».

(Стівен Кінг)

Скачати безкоштово книгу «Одного разу…» Ірен Роздобудько українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Одного разу…» Ірен Роздобудько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *