«Одружена з незнайомцем» Уляна Пас

«Одружена з незнайомцем» Уляна Пас

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5378 переглядів
5378 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Одружена з незнайомцем» Уляни Пас (анотація)

Книга «Одружена з незнайомцем» Уляни Пас розповідає про те, що не завжди людина є володарем власної долі. Часто нам доводиться робити вибори, що йдуть всупереч з нашими бажаннями, а найбільш прикро, коли такі вибори – доленосні.

Твір продовжує попередню книгу «Заміж за незнайомця», де читачі вже познайомились з головними героями: Дем’яном та Юлею. Цим героям довелось одружитись, не дивлячись на те, що вони абсолютно різні, а шлюб є просто фікцією.

Цей фіктивний шлюб спочатку слугував лише одній меті – прибутку. Дем’ян, одружившись, мав отримати компанію, і спочатку його цікавило лиш це. Але доля – мінлива річ, і іноді робить зовсім несподівані повороти. Головна героїня навіть подумати не могла, що йому на неї не все одно і він думає не лише про гроші. Почавши жити як сім’я, вони такою не здавались від слова зовсім. До речі, читати онлайн книгу «Одружена з незнайомцем» Уляни Пас українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Все змінилось дуже несподівано. Одного дня герой дізнається новину, що кардинально міняє взаємовідносини в парі. Дізнавшись це, Дем’ян стає зовсім іншою людиною, настільки, що Юля не може впізнати свого чоловіка.

Але дізнатись, що саме трапилось, можна лише скачавши книгу «Одружена з незнайомцем» Уляни Пас безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Одружена з незнайомцем» Уляни Пас українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Одружена з незнайомцем» Уляни Пас

2 відповіді до “Одружена з незнайомцем”

  1. Марина Марина сказав:

    Захоплююче продовження в книзі «Одружена з незнайомцем» полоскотало мої нерви, ще більше ніж в першій книзі. Зазвичай любовні романи дарують легкість і вони забуваються одразу після прочитання, але цей твір я не забуду ще довго. Чесно кажучи вже тягнеться рука його перечитати.

  2. Яна Яна сказав:

    захоплююча книга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *