«Один, два, три – знайди! Новорічна шукалочка» Євгенія Попова, Лілу Рамі

«Один, два, три – знайди! Новорічна шукалочка» Євгенія Попова, Лілу Рамі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
88 переглядів
88 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Один, два, три – знайди! Новорічна шукалочка» Євгенії Попової, Лілу Рамі (анотація)

Книжка Євгенії Попової та Лілу Рамі з милими й кумедними ілюстраціями Маргарити Кухтіної – це настрій усіх зимових свят під однією обкладинкою. «Один, два, три – знайди!» створена для розглядання, усміхання та виконання завдань, які вимагатимуть від маленьких читачів посидючості та уважності.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Один, два, три – знайди! Новорічна шукалочка» Євгенії Попової, Лілу Рамі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Один, два, три – знайди! Новорічна шукалочка» Євгенії Попової, Лілу Рамі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *