«Один плюс один» Джоджо Мойєс

«Один плюс один» Джоджо Мойєс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4905 переглядів
4905 переглядів

Короткий зміст книги «Один плюс один» Джоджо Мойєс (анотація)

Джоджо Мойес захоплює своїх прихильників простими, душевними і в той же час неймовірно реалістичними та атмосферними історіями з життя звичайних людей, яких ми зустрічаємо щодня. Такою є і її книга «Один плюс один» – легка й зворушлива сімейна драма з нотками романтики та поступовим розкриттям заплутаних особистих таємниць головних героїв.

Ед і Джес не повинні були зустрітися по всім законам нашого життя, адже в кожного з них – своє замкнене коло, за межі якого вони намагаються не виходити. Проте примхлива доля подарувала кожному з них сюрприз у вигляді неочікуваного кохання, що виникло в зовсім незручних обставинах.

Головні персонажі книги постають яскравими та виразними особистостями. Джес Томас виховує двох дітей без чоловіка та, намагаючись дати їм все можливе, готова витримати подвійне навантаження, працюючи на двох роботах. Ед Ніколс – талановитий програміст, повністю розчарований життям. Він не будує чітких планів на майбутнє та готовий віддатися життєвим хвилям, що несуть його постійно в різні боки. Зустріч Джес та Еда була схожа на розряд блискавки – вона внесла в життя кожного з них не лише нові емоції та зміни в житті, а й безліч кумедних ситуацій та трішки хаосу.

Починаючи читати онлайн цей затишний та світлий роман, проймаєшся хвилюючою атмосферою та відчуваєш себе одним з членів родини Джес поряд з її донькою Танзі та пасинком Ніккі. Письменниця майстерно заглиблює читача в проблеми та деталі побуту родини Джес, що дає змогу відчути внутрішній світ її дітей та їхні проблеми, прагнення, занепокоєння й страхи. Роман «Один плюс один» змушує глибоко замислитися над сімейними цінностями, правильною розстановкою пріоритетів, необхідністю берегти своїх близьких та дякувати долі за те, що вони завжди поряд з нами.

Поспішайте скачати «Один плюс один» Джоджо Мойес в нашій віртуальній бібліотеці у будь-якому з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf. Ця книга буде однаково корисною та цікавою і тоді, коли ви відчуваєте самотність, і у стані душевної гармонії в дружному сімейному колі. Усі бажаючі отримають її на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Один плюс один» Джоджо Мойєс та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Один плюс один» Джоджо Мойєс: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Один плюс один» Джоджо Мойєс і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Один плюс один» Джоджо Мойєс

“На Джесс был махровый халат, волосы она замотала белым полотенцем наподобие тюрбана. Эд никогда не понимал, как женщины это делают. Его бывшая тоже так делала. Может, женщин учат этому специально, как учат мыть руки и пользоваться прокладками?”

Ключ к счастливой жизни – короткая память.

Однажды мать сказала Эду, что с настоящими друзьями можно продолжить с того места, на котором вы остановились, и неважно, прошла неделя или два года.

– Хорошее случается с хорошими людьми. Надо только верить…

– Выходит, я был полным дерьмом.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Один плюс один» Джоджо Мойєс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *