«Один плюс один» Джоджо Мойєс

«Один плюс один» Джоджо Мойєс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
636 переглядів
636 переглядів

Про книгу «Один плюс один» Джоджо Мойес

Джоджо Мойес захоплює своїх прихильників простими, душевними і в той же час неймовірно реалістичними та атмосферними історіями з життя звичайних людей, яких ми зустрічаємо щодня. Такою є і її книга «Один плюс один» – легка й зворушлива сімейна драма з нотками романтики та поступовим розкриттям заплутаних особистих таємниць головних героїв.

Ед і Джес не повинні були зустрітися по всім законам нашого життя, адже в кожного з них – своє замкнене коло, за межі якого вони намагаються не виходити. Проте примхлива доля подарувала кожному з них сюрприз у вигляді неочікуваного кохання, що виникло в зовсім незручних обставинах.

Головні персонажі книги постають яскравими та виразними особистостями. Джес Томас виховує двох дітей без чоловіка та, намагаючись дати їм все можливе, готова витримати подвійне навантаження, працюючи на двох роботах. Ед Ніколс – талановитий програміст, повністю розчарований життям. Він не будує чітких планів на майбутнє та готовий віддатися життєвим хвилям, що несуть його постійно в різні боки. Зустріч Джес та Еда була схожа на розряд блискавки – вона внесла в життя кожного з них не лише нові емоції та зміни в житті, а й безліч кумедних ситуацій та трішки хаосу.

Починаючи читати онлайн цей затишний та світлий роман, проймаєшся хвилюючою атмосферою та відчуваєш себе одним з членів родини Джес поряд з її донькою Танзі та пасинком Ніккі. Письменниця майстерно заглиблює читача в проблеми та деталі побуту родини Джес, що дає змогу відчути внутрішній світ її дітей та їхні проблеми, прагнення, занепокоєння й страхи. Роман «Один плюс один» змушує глибоко замислитися над сімейними цінностями, правильною розстановкою пріоритетів, необхідністю берегти своїх близьких та дякувати долі за те, що вони завжди поряд з нами.

Поспішайте скачати «Один плюс один» Джоджо Мойес в нашій віртуальній бібліотеці у будь-якому з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf. Ця книга буде однаково корисною та цікавою і тоді, коли ви відчуваєте самотність, і у стані душевної гармонії в дружному сімейному колі. Усі бажаючі отримають її на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Цитати з книги «Один плюс один» Джоджо Мойес

Ключ к счастливой жизни – короткая память.

Однажды мать сказала Эду, что с настоящими друзьями можно продолжить с того места, на котором вы остановились, и неважно, прошла неделя или два года.

– Хорошее случается с хорошими людьми. Надо только верить…

– Выходит, я был полным дерьмом.

Хорошие вещи случаются. Порой когда их меньше всего ждешь.

Завантажити безкоштовно книгу «Один плюс один» Джоджо Мойес

Рекомендації

Відгуки на книгу «Один плюс один» Джоджо Мойес