«Крута Адель Екстра. Один вечір із нянькою» Антуан Доле (Містер Тан), Ізабель Мандру (Міс Пріклі)

«Крута Адель Екстра. Один вечір із нянькою» Антуан Доле (Містер Тан), Ізабель Мандру (Міс Пріклі)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
130 переглядів
130 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Крута Адель Екстра. Один вечір із нянькою» Антуана Доле, Ізабель Мандру (анотація)

Скучили за крутою Аделю? Зустрічайте у несподіваному форматі!

Одного темного вечора, коли батьки Аделі збиралися йти з дому, на порозі з’явилася вона… нова нянька, яка ще не знає, за якою дитиною має наглядати.

Як же їм добре провести час, щоб і Адель задоволена, і нянька ціла? Потрібно розгорнути цей випуск, у якому більше сотні ігор, в які можна побавитися з друзями… або з набридливою нянькою. Хто кого? Хто впорається швидше? Той і отримає в подарунок катапульту!

Та не думайте, що тут тільки ігри, тут і нова пригода з улюбленою героїнею, яка, попри всі батьківські заборони, знайде спосіб показати себе новій няньці Джулії з найкращого боку, адже вечір з крутою Аделю має запам’ятатися назавжди! Хоча б нічним жахіттям…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Крута Адель Екстра. Один вечір із нянькою» Антуана Доле, Ізабель Мандру українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Крута Адель Екстра. Один вечір із нянькою» Антуана Доле, Ізабель Мандру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *