«Одинадцять хвилин» Пауло Коельйо

«Одинадцять хвилин» Пауло Коельйо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
599 переглядів
599 переглядів

Про книгу «Одинадцять хвилин» Пауло Коельйо

Пауло Коельйо відомий не лише своїми глибокими філософськими висловами, суперечливими сюжетними лініями, в яких майже неможливо відрізнити реальність від фантазій, а й чутливими та еротичними нотками. Його книга «Одинадцять хвилин» – неймовірна казкова історія про спаплюжені надії, гіркі ілюзії та в той же час велике кохання, що стирає будь-які шаблони і дарує несамовите щастя. Це все відбулося з головною героїнею – довірливою та пристрасною Марією, яка, опинившись у Швейцарії, потрапила у справжній полон душі та тіла.

Мрії працювати танцівницею в швейцарському закритому клубі розбилися о жорстоку реальність – Марія стає повією та рятує себе лише філософськими думками, намагаючись внутрішньо відсторонитися від своєї роботи. Але одного разу її нове життя змінюється через раптову зустріч – мабуть, саме задля неї доля відправила нещасну дівчину в самісіньке пекло.

Марія, вивчивши мову тіла, тепер вчиться органічно поєднувати її з мовою душі. Її стосунки з Ральфом, який зміг розгледіти в ній когось особливого, принесли одночасно біль і задоволення, навчили відвертості та спонукали до розкриття власного «Я».

Роман «Одинадцять хвилин» можна назвати своєрідною сповіддю сексуального характеру – у книзі безліч еротичних сцен, і вони сприймаються як одкровення, визнання божественної природи душі. Крізь весь роман червоною ниткою проходить думка про сприймання повій звичайними і мудрими людьми – Коельйо заперечує прийняті в суспільстві стереотипи щодо аморальності таких жінок та їхньої меркантильності. На його думку, щоб давати оцінку людям, треба дивитися не на зовнішні прояви їх характеру і вчинки, а зазирати значно глибше, куди він і веде своїх читачів.

Поспішайте скачати «Одинадцять хвилин» Пауло Коельйо – і ви зануритеся у чарівний світ, зітканий з пристрасті, сексу, філософії та затишних обійм природи. Ця книга знаходиться на нашому сайті у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Також усі бажаючі мають можливість читати онлайн цей хвилюючий твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Одинадцять хвилин» Пауло Коельйо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *