«Одинадцять хвилин» Пауло Коельйо

«Одинадцять хвилин» Пауло Коельйо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Одинадцять хвилин» Пауло Коельйо

Пауло Коельйо відомий не лише своїми глибокими філософськими висловами, суперечливими сюжетними лініями, в яких майже неможливо відрізнити реальність від фантазій, а й чутливими та еротичними нотками. Його книга «Одинадцять хвилин» – неймовірна казкова історія про спаплюжені надії, гіркі ілюзії та в той же час велике кохання, що стирає будь-які шаблони і дарує несамовите щастя. Це все відбулося з головною героїнею – довірливою та пристрасною Марією, яка, опинившись у Швейцарії, потрапила у справжній полон душі та тіла.

Мрії працювати танцівницею в швейцарському закритому клубі розбилися о жорстоку реальність – Марія стає повією та рятує себе лише філософськими думками, намагаючись внутрішньо відсторонитися від своєї роботи. Але одного разу її нове життя змінюється через раптову зустріч – мабуть, саме задля неї доля відправила нещасну дівчину в самісіньке пекло.

Марія, вивчивши мову тіла, тепер вчиться органічно поєднувати її з мовою душі. Її стосунки з Ральфом, який зміг розгледіти в ній когось особливого, принесли одночасно біль і задоволення, навчили відвертості та спонукали до розкриття власного «Я».

Роман «Одинадцять хвилин» можна назвати своєрідною сповіддю сексуального характеру – у книзі безліч еротичних сцен, і вони сприймаються як одкровення, визнання божественної природи душі. Крізь весь роман червоною ниткою проходить думка про сприймання повій звичайними і мудрими людьми – Коельйо заперечує прийняті в суспільстві стереотипи щодо аморальності таких жінок та їхньої меркантильності. На його думку, щоб давати оцінку людям, треба дивитися не на зовнішні прояви їх характеру і вчинки, а зазирати значно глибше, куди він і веде своїх читачів.

Поспішайте скачати «Одинадцять хвилин» Пауло Коельйо – і ви зануритеся у чарівний світ, зітканий з пристрасті, сексу, філософії та затишних обійм природи. Ця книга знаходиться на нашому сайті у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Також усі бажаючі мають можливість читати онлайн цей хвилюючий твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті
Той, що біжить Лабіринто... Джеймс Дешнер
Черепахи аж до низу
Черепахи аж до низу Джон Грін
Паперові міста
Паперові міста Джон Грін
Провина зірок
Провина зірок Джон Грін

Відгуки на книгу «Одинадцять хвилин» Пауло Коельйо