«Одиниця з обманом» Всеволод Нестайко

«Одиниця з обманом» Всеволод Нестайко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2202 переглядів
2202 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Одиниця з обманом» Всеволода Нестайка (анотація)

«Одиниця з обманом» Всеволода Нестайка – повість, написана для дітей і про дітей, але цікаво її читати і дорослим, бо вони ж колись теж навчались у школі і переживали різні пригоди.

Письменник завоював любов читачів саме дитячими історіями, у яких є місце для всього: сміху і веселощів, прикрощів і сліз, неприємностей і «уроків життя». А найголовніше, що головним героям цих історій ніколи не буває нудно, бо завжди вони знаходять, чим займатись.

Почавши читати онлайн книгу «Одиниця з обманом» Всеволода Нестайка українською мовою, ви спершу опинитесь у класі, де саме йде контрольна, тому всі учні сидять тихенько (чим навіть дивують свою вчительку) і старанно пишуть, а потім дізнаєтесь про кожного з них цікаві історії. Різним героям будуть присвячені окремі оповідання. З них стане зрозуміло, що хтось з учнів, наприклад, вирізняється сміливістю, а когось вважають боягузом, але це можна виправити.

У повісті багато персонажів хлопців, та є серед дійових осіб і дівчатка, тільки їх мало, та й поводяться деякі з них аж занадто по-хлоп’ячому. На щастя, це можна змінити, щоб усе стало на свої місця.

Як будуть відбуватись «перевиховання», ви зможете побачити, якщо вирішите скачати книгу «Одиниця з обманом» Всеволода Нестайка українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з нашого веб-ресурсу.

Слухати аудіокнигу «Одиниця з обманом» Всеволода Нестайка онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Одиниця з обманом» Всеволода Нестайка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Одиниця з обманом» Всеволода Нестайка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *