«Офіс Будди. Давнє мистецтво пробуддження через сумлінну роботу» Ден Зігмонд

«Офіс Будди. Давнє мистецтво пробуддження через сумлінну роботу» Ден Зігмонд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
600 переглядів
600 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Офіс Будди. Давнє мистецтво пробуддження через сумлінну роботу» Дена Зігмонда (анотація)

Нескінченні дедлайни і стрес, некеровані підрядники та вередливі колеги, свавільне начальство й понаднормова робота — без східної мудрості тут не розібратись. На думку Будди і Зігмонда, нам допоможе усвідомленість, турбота про себе та інших, балансування між роботою, родиною і особистими зацікавленнями, піклування і про здорове тіло, і про здоровий глузд. Ден Зігмонд дає прості інструменти на щодень, які допоможуть навести лад не лише в професійному житті.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Офіс Будди. Давнє мистецтво пробуддження через сумлінну роботу» Дена Зігмонда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Офіс Будди. Давнє мистецтво пробуддження через сумлінну роботу» Дена Зігмонда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *