«Оформляндія, або Прогулянка в Зону» Маркіян Камиш

«Оформляндія, або Прогулянка в Зону» Маркіян Камиш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
601 переглядів
601 переглядів

Про книгу «Оформляндія, або Прогулянка в Зону» Маркияна Камиша

Книга «Оформляндія, або Прогулянка в Зону» – емоційні спогади людини, яка має дивне хобі – перебувати в Зоні відчуження після Чорнобильської трагедії та насолоджуватися безлюдною місцевістю, досліджувати її малознані секрети. Саме такою людиною є автор цього твору Маркіян Камиш – син ліквідатора аварії на ЧАЕС. Він ділиться своїм божевільним та екстремальним досвідом небезпечних мандрівок, описує свої емоції та відчуття, розповідає про думки, що навіюються покинутими будинками та загалом цією вимерлою територією.

Книга не має яскраво вираженого лінійного сюжету – автор заглиблюється у свої думки та пояснює, звідти він бере задоволення, яке не розділяє жодний з його знайомих або друзів. Він вважає, що більшість туристів бачать лише «верхівку айсберга», навіть не намагаючись пізнати істинну цінність цієї окремої держави, що ховає в собі безліч загадкових таємниць.

Тут можна спостерігати і думати, малювати уявні образи, передбачати майбутнє та згадувати минуле. Оскільки відвідування цієї місцевості знаходиться під забороною, особливу увагу автор приділяє втечі від поліцейських або мародерів, відчуваючи від цього неабиякий адреналін.

Твір «Оформляндія, або Прогулянка в Зону» – це філософія потягу до забороненого, презирливе ставлення до шаблонів та стереотипів, невтомний пошук правди та екстремальні мотиви, що загострюють всі відчуття. Окрім своїх емоцій, Маркіян розповідає про те, як змінюється територія відчуження рік за роком, ділиться захопленнями від краси природи, що ніби намагається згладити цю трагедію та спустошення Чорнобиля. Він не зважає на дику втому та можливі хвороби, що можуть його наздогнати після ризикованих мандрівок – невтомний мандрівник приїжджає додому, щоб дуже скоро знову рвонути туди, куди кличе його серце.

Поспішайте скачати «Оформляндія, або Прогулянка в Зону» Маркіяна Камиша – і ви не залишитеся байдужими від цієї книги, сповненої краси та смутку, протиріч та пронизливих емоцій, захоплень і подиву. Цей твір ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також усі бажаючі можуть читати онлайн цю строкату й атмосферну працю безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Оформляндія, або Прогулянка в Зону» Маркияна Камиша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *