«Оголена для тебе» Сільвія Дей

«Оголена для тебе» Сільвія Дей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1446 переглядів
1446 переглядів

Про книгу «Оголена для тебе» Сільвії Дей

Сільвія Дей створила справжню літературну «цукерку» для всіх прихильників чуттєвих еротичних романів. Її книга «Оголена для тебе» є гідним конкурентом відомого на весь світ бестселера «П’ятдесят відтінків сірого». Читачі знову спостерігатимуть непрості стосунки чоловіка та жінки, які знаходять серед взаємної пристрасті безліч нюансів кохання, ненависті та непорозумінь. Авторка довела, що сексуальна близькість не є самоціллю або кінцевим етапом романтичного періоду – вона є чимось більшим, що допомагає відчути єдність душ через єдність тіл.

В житті головної героїні книги Єви Тремелл розпочався новий етап – вона переїжджає до Нью-Йорку, де знаходить нову роботу та звикає до нового оточення. Дівчина знайомиться з харизматичним красенем Ґідеоном Кроссом. Від нього в захваті всі жінки, хто хоч раз зустрічався з цим успішним, багатим, привабливим і сексуальним хлопцем. Під його чари потрапляє і Єва, вже мріючи про його обійми.

Проте ілюзії залишаються лише ілюзіями. Зовнішній лоск ще не є передумовою абсолютного щастя. Молоді люди знайомляться ближче та розуміють: між ними лежить велика прірва, і щоб її подолати, треба навчитися переступати через свої комплекси.

Роман «Оголена для тебе» містить багато сексуальних сцен, проте вони подані досить граціозно, без порнографічних відтінків та зайвої розпусти. Письменниця приділяє особливу увагу тілесній насолоді та відчуттям головних героїв, веде їхні стосунки до душевної близькості, все більше розкриваючи їхній внутрішній світ.

Ця книга доводить: шалена пристрасть сама по собі може бути руйнівною для міцних почуттів – їх треба заслужити, а це – копітка щоденна праця. Саме зараз Ґідеон і Єва вчаться жертвувати своїми пріоритетами, дбати про задоволення одне одного, хоча стикаються з безліччю суперечностей і труднощів.

Якщо ви хочете стати свідком складної та неоднозначної історії кохання з яскравим сексуальним доповненням, радимо вам скачати «Оголена для тебе» Сільвії Дей. Цей роман чекає на своїх читачів у нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Проведіть незабутній час, поринувши в океан емоцій разом з цим нетривіальним сюжетом – поспішайте читати онлайн цей твір на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Оголена для тебе» Сільвії Дей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *