«Оголений нерв» Світлана Талан

«Оголений нерв» Світлана Талан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9498 переглядів
9498 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Оголений нерв» Світлани Талан (анотація)

Війна… Це слово відбивається жахом у кожного, хто його вимовляє. На жаль, це – не історія, а українська сучасність – війна на Донбасі зруйнувала не тільки міста, а й сім’ї, забрала безліч життів відважних патріотів, які намагалися зберегти цілісність нашої держави. Це – справжнє випробування для жителів окупованих територій Донбасу.

Письменниця Світлана Талан, жителька Сєвєродонецьку, не змогла залишитися осторонь цієї трагедії українського народу. У книзі “Оголений нерв” вона змалювала історію Анастасії Агафонової та її родини – дуже реалістичного персонажа, в якому багато читачів впізнають себе та своїх знайомих.

Кілька місяців, коли Сєвєродонецьк був окупований ополченцями, стали вирішальними для родини жінки – війна та політичні погляди розкололи її навпіл. Син Насті, палкий патріот, відстоюватиме цілісність української території та нищитиме сепаратистів, а її дочка стане прихильницею ополчення. Знайомі, друзі, родичі – кожен піде своїм шляхом назустріч новим ідеалам, не замислюючись над наслідками та сімейними цінностями.

Атмосфера книги “Оголений нерв” надзвичайно напружена – неможливо читати її без душевного болю, розуміючи, що ці події є свіжою раною України. Світлана Талан робить особливий акцент на Майдані, адже події, описані в творі, розгортаються у тому ж 2014 році, одразу після Революції Гідності.

Занурюючись у внутрішній світ жителів Донбасу, ми бачимо їхні думки і мотиви, їхню оцінку суспільних і політичних явищ. Чому хтось став сепаратистом, а інші люди, що мешкають у сусідніх будинках, вирішили відстоювати українські інтереси? Неможливо розділити українців на два ворожі табори: у багатьох на окупованих територіях чи в Росії є родичі, і треба дуже постаратися, щоб зберегти теплі стосунки на тлі всіх цих подій.

Скачати книгу “Оголений нерв” варто всім, хто хоче дізнатися правду про те життя – серед відчаю та суцільної небезпеки, з вантажем моральних дилем та відповідальності за свій суб’єктивний вибір.

Слухати аудіокнигу «Оголений нерв» Світлани Талан онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Оголений нерв» Світлани Талан українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Оголений нерв» Світлани Талан

[…] дім людини там, де її завжди чекають і вона знає про це, де її люблять і куди людина зажди хоче повернутися.

Людям здається, що вони змінюють події, проте іноді події змінюють людей.

І чому ми, люди, починаємо жалкувати лише тоді, коли стає пізно? Найстрашніше те, що каяття приходить запізно, коли вже не можна нічого змінити. Зазвичай люди розуміють помилки свого життя або біля порожнечі чорної могили, яка готова назавжди відібрати рідну людину, або на порозі своєї вічності. А нам для того, щоб огорнути своїх рідних любов'ю, піклуватися про них, дається ціле життя. Ми вбиваємо час на непотріб, на якісь дрібниці, і все для того, щоб колись про це жалкувати?

Не розчаровується лише той, хто ні на що не сподівається і нічого не чекає

Рекомендації

Відгуки на книгу «Оголений нерв» Світлани Талан

Одна відповідь до “Оголений нерв”

  1. Валерія Валерія сказав:

    Книга Оголений нерв ніби повернула мене у пекло. Я як ніхто відчула на собі всю біль війни, втративши не лише домівку, а й дорогих мені людей. Вважаю, що її повинен прочитати кожен, вона справді варта уваги та часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *