«Океан у кінці вулиці» Ніл Гейман

«Океан у кінці вулиці» Ніл Гейман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1359 переглядів
1359 переглядів

Про книгу «Океан у кінці вулиці» Ніла Геймана

Книга «Океан у кінці вулиці» – твір за авторства талановитого сучасного письменника Ніла Геймана. Автора навіть називають «рок-зіркою» модерної британської літератури. Талант письменника полягає в тому, що він майстерно реконструює образи людської психології, разом з тим тримаючи своїх читачів в постійному напруженні та очікувані того, що буде далі.

Нова історія письменника розповідає про те, що робить людину людиною. У всій своїй майстерності Гейман поринає в людський розум, намагаючись знайти вихід з того лабіринту думок, який є в кожного в голові. Читати онлайн книгу «Океан у кінці вулиці» за авторства Ніла Геймана українською мовою можна користуючись нашим електронним ресурсом.

Сюжет книги розгортається навколо головного героя, який намагається згадати своє дитинство. Начебто не така вже й складна справа, але автор доведе читачеві, що це не так. Людська пам’ять напрочуд дивний, складний та непередбачуваний механізм.

Назва книги відсилає до того, що будучи хлопчиком, герой називав звичайний ставок – океаном, і він не бажає це змінювати. Разом з персонажами книги читач зможе замислитись і над власним дитинством. Дитячі спогади героя перемішуються з його відчуттями з дорослого життя, і він намагається збагнути, де та межа, яка розділяє час в його голові.

Скачати книгу «Океан у кінці вулиці» від Ніла Геймана безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Океан у кінці вулиці» Ніла Геймана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *