«Океан у кінці вулиці» Ніл Гейман

«Океан у кінці вулиці» Ніл Гейман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4671 переглядів
4671 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Океан у кінці вулиці» Ніла Геймана (анотація)

Книга «Океан у кінці вулиці» – твір за авторства талановитого сучасного письменника Ніла Геймана. Автора навіть називають «рок-зіркою» модерної британської літератури. Талант письменника полягає в тому, що він майстерно реконструює образи людської психології, разом з тим тримаючи своїх читачів в постійному напруженні та очікувані того, що буде далі.

Нова історія письменника розповідає про те, що робить людину людиною. У всій своїй майстерності Гейман поринає в людський розум, намагаючись знайти вихід з того лабіринту думок, який є в кожного в голові. Читати онлайн книгу «Океан у кінці вулиці» за авторства Ніла Геймана українською мовою можна користуючись нашим електронним ресурсом.

Сюжет книги розгортається навколо головного героя, який намагається згадати своє дитинство. Начебто не така вже й складна справа, але автор доведе читачеві, що це не так. Людська пам’ять напрочуд дивний, складний та непередбачуваний механізм.

Назва книги відсилає до того, що будучи хлопчиком, герой називав звичайний ставок – океаном, і він не бажає це змінювати. Разом з персонажами книги читач зможе замислитись і над власним дитинством. Дитячі спогади героя перемішуються з його відчуттями з дорослого життя, і він намагається збагнути, де та межа, яка розділяє час в його голові.

Скачати книгу «Океан у кінці вулиці» від Ніла Геймана безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Океан у кінці вулиці» Ніла Геймана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Океан у кінці вулиці» Ніла Геймана

Одна відповідь до “Океан у кінці вулиці”

  1. Аліна Аліна сказав:

    Скоріш за все я би назвала книгу “Океан у кінці вулиці” такою собі казочкою для дорослих, в ній є все, як добро так і зло. Я пройшлась ніби по лабіринту своїх власних спогадів разом з головним героєм, круто. Раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *