«Оксамитові пальчики»

«Оксамитові пальчики»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1166 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Оксамитові пальчики» (анотація)

Книга «Оксамитові пальчики» Сари Уотерс – це хитросплетіння людських доль з усіма емоціями, що можливо собі уявити. Письменниця ставила собі за мету створити історію, яка буде несхожою на жодну іншу, що міг бачити читач до цього. Сюжет, що не відпускає увагу до останньої сторінки разом з персонажами, якими неможливо не захопитись – основи, на яких тримається книга Уотерс. І ці речі будуть обрамленні в історичну епоху, яка стає не тільки фоном подій, що відбуваються, але й справлятиме додаткове враження, занурюючи у атмосферу оповіді.

Вікторіанська епоха, Великобританія. Сморід Темзи, тотальна бідність та вулиці окраїни міста, що переповнені злидарями та жебраками. В величному місті Лондоні, що було одним з головних міст свого часу в світі, читач пронесеться по найжахливішим його місцям, зрозумівши, наскільки важко було вижити в ньому зсередини. Сью, від обличчя якої читач буде споглядати історію, жила і росла саме в вищеописаних умовах. Її сім’я займалась перепродажем всього, що могло попасти до рук, не нехтуючи навіть власними дітьми.

Одного дня в житті Сью з’являється чоловік, якого всі поважно кличуть Джентльменом. Він запропонував їй «золотий квиток», що міг би допомогти їх вирішити всі її можливі проблеми. Всього-на-всього треба влаштуватись покоївкою до знатної леді та допомогти їх прийняти правильне рішення: вийти заміж за цього чоловіка. Але як і багато інших планів, цей не став тим, що від нього очікували.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Оксамитові пальчики» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Оксамитові пальчики» українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Оксамитові пальчики»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *