«Олеся. Між коханням та честю» Ярослава Дегтяренко

«Олеся. Між коханням та честю» Ярослава Дегтяренко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2747 переглядів

Короткий зміст книги «Олеся. Між коханням та честю» Ярослави Дегтяренко (анотація)

Книга «Олеся. Між коханням та честю» – твір сучасної української авторки Ярослави Дегтяренко. Вона досить нещодавно дебютувала на літературній сцені, проте вже отримала долю популярності серед вітчизняних читачів.

Особливість її книг полягає в тому, що вона пише про історичні події, які трапились в Україні, при цьому вона намагається зі всією скрупульозністю підійти до вивчення теми. Дегтяренко досліджує наукові роботи з теми, про яку пише, та імплементує події, що трапились з героями, які вона сама вигадала. Це створює особливий антураж в її книгах.

В даному контексті, її нова книга – не виключення. Сюжет твору розгортається навколо дівчини Олесі, які раптом отримує звістку про те, що її чоловік загинув на полі бою. Вона його не вельми кохала, тому новина її не засмутила. Олеся намагається одразу ж відправитись до свого коханого Леся, але їй це не вдається. Читати онлайн книгу «Олеся. Між коханням та честю»за авторства Ярослави Дегтяренко українською мовою можна користуючись нашим електронним ресурсом.

Події любовної драми розгортаються навколо часів правління Хмельниченка, влада якого хитка і не стабільна. Авторка вміло поєднує персональну історію з подіями державного масштабу. Книга може зацікавити як і тих, хто шукає історії кохання, так і тих, кому цікава історія козацької України.

Скачати книгу «Олеся. Між коханням та честю» Ярослави Дегтяренко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах як: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Олеся. Між коханням та честю» Ярослави Дегтяренко та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Олеся. Між коханням та честю» Ярослави Дегтяренко: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Олеся. Між коханням та честю» Ярослави Дегтяренко і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Олеся. Між коханням та честю» Ярослави Дегтяренко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Олеся. Між коханням та честю» Ярослави Дегтяренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *