«Олеся» Олександр Купрін

«Олеся» Олександр Купрін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
628 переглядів
628 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Олеся» Олександра Купріна (анотація)

Книга «Олеся» Олександра Купріна була написана у 1898 році. Цю повість письменник називав своїм улюбленим твором, а розповідається у ній про кохання між чоловіком з міста і дівчиною з провінції, яких випадково звела сама доля.

Почавши читати онлайн книгу «Олеся» Олександра Купріна українською мовою, ви дізнаєтесь, що починається сюжет з того, що молодий чоловік, якого звати Іван Тимофійович, прибуває у глухе село, де взагалі нічого цікавого не відбувається. Він намагається робити щось корисне для місцевих мешканців, знайомиться з ними ближче, навіть грамоті пробує навчити, але все марно.

З розваг лишається тільки полювання, і під час одного з них Іван натрапляє у лісі на хатинку місцевої відьми. На щастя, там мешкає ще й її онука Олеся, яка і допомагає чоловікові знайти дорогу додому.

Через деякий час Іван знову приходить до дівчини, щоб вона передбачила його майбутнє. Але прогноз, який він чує, геть не радує, бо «світить» йому життя самотнє і нещасливе. Поки герої спілкуються, між ними виникають почуття, але попереду чекають випробування, про які ніхто й не здогадується.

Якщо вам цікаво дізнатись, як складеться життя закоханих, тоді пропонуємо скачати книгу «Портрет» Миколи Гоголя безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому сайті.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Олеся» Олександра Купріна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Олеся» Олександра Купріна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *