«Олівець» Іван Франко

«Олівець» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2386 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Олівець» Івана Франко (анотація)

Книга «Олівець» – оповідання з-під пера іменитого та легендарного українського письменника Івана Франка. Автор був активним учасником суспільного та культурного життя свого часу. І через це він не міг оминути питання народної освіти.

Саме в вищезгаданому творі розкривається проблематика навчання дітей в сільських школах. Читачу доведеться через героїв Франка поглянути на те, в якому стані перебувало навчання, та з якими труднощами стикалися прості діти з небагатих сімей. Варто зазначити, що письменник знав тему, про яку писав не зі слів, а сам пройшовши через тернистий шлях навчання на селі.

Сама книга є маніфестом, який засуджує систему освіти, якою тоді послуговувалися. Цікаво, що головним героєм виступає сам Франко, щоправда в юному віці, коли той сам відвідував схожу школу. Читати онлайн книгу «Олівець» за авторства Івана Франка українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

В творі діти страждають від знущань вчителя, який до того ж є п’яницею. Трагічність ситуації в тому, що на такого вчителя майже неможливо знайти управу і дітям не залишається нічого іншого, як просто змиритись. Читач побачить на сторінках досить неприємні сторінки з життя звичайних школярів, і зможе відчути весь той контраст з нинішніми школами.

Скачати книгу «Олівець» Івана Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Олівець» Івана Франко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Олівець» Івана Франко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Олівець» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *