«Омріяне життя. Як досягти бажаного в сім’ї та на роботі» Барбара Шер

«Омріяне життя. Як досягти бажаного в сім’ї та на роботі» Барбара Шер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1835 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Омріяне життя. Як досягти бажаного в сім’ї та на роботі» Барбараи Шер (анотація)

Не знаєте, куди рухатися в житті? Маєте багато інтересів та постійно бажаєте чогось нового? Довкола стільки можливостей, але ким бути?

Барбара Шер відома своєю фантастичною здатністю допомагати людям віднайти себе, визначати та досягати цілей. Вона запевняє: якщо у вас багато цілей — ви унікальні, адже маєте змогу отримати омріяне життя та спробувати в ньому все.

У своєму дивовижному путівнику Барбара Шер пояснює: як пристосувати ваш багатобічний розум до світу, який і уявити не може, хто ви насправді; чому ваші інтереси так динамічно змінюються; як осягнути неосяжне; чому іноді не вдається завершити розпочаті проєкти та реалізувати ідеї та які поведінкові й психологічні моделі максимально розкриють ваш потенціал і допоможуть досягти бажаного.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Омріяне життя. Як досягти бажаного в сім’ї та на роботі» Барбараи Шер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Омріяне життя. Як досягти бажаного в сім’ї та на роботі» Барбараи Шер українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Омріяне життя. Як досягти бажаного в сім’ї та на роботі» Барбараи Шер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *