«Операція Burza, або Ми спільно винищимо» Йосип Струцюк

«Операція Burza, або Ми спільно винищимо» Йосип Струцюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
509 переглядів
509 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Операція Burza, або Ми спільно винищимо» Йосипа Струцюка (анотація)

Трагічне протистояння на Волині двох поневолених нацистською Німеччиною народів – українців і поляків – почалося не в 1943 році й не на Волині. Воно – наслідок міжвоєнної політики Польщі – сумнозвісної репресивної політики так званої “пацифікації”, заселення українських етнічних територій “осадниками”, намагання “ополячити” й “окатоличити” населення Західної України, що після поразки УНР опинилось під польським гнітом.
Автор цієї трагічної повісті відомий письменник та історик Йосип Струцюк на собі відчув всі жахи польської окупації, адже народився на Холмщині, звідки, власне, й починалась друга україно-польська війна. Починалась ще з 1938-го.
Для всіх, хто любить Україну, хто хоче миру з Польщею і прагне знати правду.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Операція Burza, або Ми спільно винищимо» Йосипа Струцюка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Операція Burza, або Ми спільно винищимо» Йосипа Струцюка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *