«Джеронімо Стілтон Репортер. Операція «Шуфонфон»» Елізабетта Дамі

«Джеронімо Стілтон Репортер. Операція «Шуфонфон»» Елізабетта Дамі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
205 переглядів
205 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Джеронімо Стілтон Репортер. Операція «Шуфонфон»» Елізабетти Дамі (анотація)

Джеронімо Стілтон є редактором газети «Гризун» — найпопулярнішого видання на Мишачому острові. І хоча він понад усе цінує спокій, в гонитві за сенсацією йому раз у раз доводиться опинятися в загрозливих ситуаціях.

Цього разу сенсація, здається, сама біжить Джеронімо до лап: таємничий принц Недобр погоджується дати йому інтерв’ю. От тільки взяти його доведеться не в зручному готелі в Мишанії, а в резиденції принца, розташованій серед неприступних джунглів. Ще й з міського природничого музею зникає пара надзвичайно рідкісних плазунів…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Джеронімо Стілтон Репортер. Операція «Шуфонфон»» Елізабетти Дамі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Джеронімо Стілтон Репортер. Операція «Шуфонфон»» Елізабетти Дамі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *