«Опісля» Анна Тодд

«Опісля» Анна Тодд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2278 переглядів
2278 переглядів

Про книгу «Опісля» Анни Тодд

Книга «Опісля» – перша частина однойменного чотиритомного циклу романтично-еротичного характеру. Якщо ви є шанувальником відвертих та пронизливих романів у дусі «П’ятидесяти відтінків», цей твір захопить вас з перших сторінок.

Знову два головні герої – і дві повних протилежності. Тесс і Гардін намагалися стати порятунком одне для одного, закриваючи очі на суспільні стереотипи. Їхня історія стосунків захопить навіть найвибагливішого прихильника хвилюючих психологічних романів і мелодрам.

Події книги розгортаються в студентському середовищі – саме в цей безтурботний період зустрілися вони – «поганий» хлопець і примірна дівчинка. У нього в голові лише вечірки та розваги, в неї – сумлінне виконання своїх навчальних обов’язків.

Гардін порушує ту врівноважену й спокійну атмосферу, що тримала Тесс у рівновазі та малювало їй затишне й блискуче майбутнє. Ця сумлінна студентка ніколи по-справжньому не кохала, і Гардін став першим, хто порушив її плани щодо майбутнього, а разом з тим повністю змінив світосприйняття та вивільнив її емоції.

Починаючи читати онлайн роман «Опісля», з головою занурюєшся в яскраве студентське життя, сповнене відвертістю та пошуком неймовірних відчуттів, які не залишають жодного шансу встояти перед спокусами. Але поряд із забороненою насолодою Тесс відчула дещо жорстоке, що відкрило перед нею справжній дорослий світ, сповнений безглуздя та бруду.

Спілкування з Гардіном показало: не можна довіряти зовнішності, адже за блискучою «обгорткою» може бути прихований великий душевний біль родом із самого дитинства. І Тесс розуміє: саме вона має вилікувати його душу, закриваючи очі на його жахливі вчинки та намагаючись згладжувати конфліктні ситуації.

Анна Тодд дивує несподіваним фіналом, який більше нагадує не красиву романтичну казку, а драматичну прозу життя. Затамувавши подих, скоріше бажаєш взятися за продовження цього хвилюючого сюжету. Рекомендуємо скачати «Опісля» Анни Тодд всім, хто любить нетривіальні і чуттєві історії про внутрішні зміни головних героїв з відвертими зізнаннями та молодіжним божевіллям. Цю книгу ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Опісля» Анни Тодд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *