«Опівнічна бібліотека» Метт Гейг

«Опівнічна бібліотека» Метт Гейг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4327 переглядів
4327 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Опівнічна бібліотека» Метта Гейга (анотація)

Книга «Опівнічна бібліотека» Метта Хейга з’явилась лише у 2020 році, а вже встигла стати бестселером і впевнено крокує світом, щоб розповісти неймовірно цікаву історію про дуже незвичне місце, у якому зібрано безліч життів. Звучить інтригуюче, правда?

У такій бібліотеці ви точно ніколи не бували, але, якщо б дізнались про її існування, то покинули б усі свої справи і гайнули туди. Але не через твори якихось авторів, а через те, що зібрані там книги з… різними варіантами вашого власного життя.

Мабуть, кожен хоча б раз у житті замислюється над тим, як могло б скластись його життя, якби він зробив певний вибір, пішов би навчатись не в технічний університет, а в художню школу, або замість стосунків обрав би роботу, або ще щось…

Вибір кожна людина робить постійно, і від цього залежить, у який бік піде розвиток її долі. І хоч побачити в реальності можна лише один варіант – той, який вже обрано, цікаво ж дізнатись, як могло би бути за всіх інших варіантів.

І така можливість є у Нори Сід, головної героїні книги. Вона потрапляє до Опівнічної бібліотеки і отримує можливість прожити через книги різні варіанти свого життя. Наприклад, відчути себе зіркою, науковицею, спортсменкою, просто люблячою дружиною, яка чекає коханого чоловіка вдома…

Нора побачить десятки варіантів своєї долі, та чи буде серед них хоча б один кращий за те життя, яке вона проживає у реальності? Щоб дізнатись, рекомендуємо читати книгу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Опівнічна бібліотека» Метта Гейга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Опівнічна бібліотека» Метта Гейга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *