«Опівнічне сонце» Тріш Кук

«Опівнічне сонце» Тріш Кук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
818 переглядів
818 переглядів

Про книгу «Опівнічне сонце» Тріш Кук

Книга «Опівнічне сонце» – проникливий роман про кохання, що вражає своєю відвертістю, жертовністю та зневажливим ставленням навіть до смерті. Подібні твори неможливо сприймати без сліз – настільки щирими та відчайдушними здаються головні герої та неймовірно тяжкими виявляються їхні долі, що випробовують їх на міцність. Тріш Кук запрошує всіх, хто дещо цинічно і недовірливо ставиться по справжнього кохання, що руйнує будь-які перепони, приєднатися до цієї історії – щойно ви відкриєте книгу, відразу утонете в її харизмі та романтиці.

Головній героїні Кейті Прайс всього сімнадцять, проте доля покарала її рідким захворюванням, що обмежує повноцінне життя – дівчина не може знаходитися під сонцем, бо навіть найменша кількість ультрафіолету може виявитися смертельною. Усі сонячні дні вона проводить вдома поряд з люблячим батьком та відданою подругою, а коли починає вечоріти, може вийти надвір.

Виражаючи своє захоплення музикою, дівчина кожного вечора приходить до вокзалу, щоб радувати оточуючих чарівними звуками гітари. Саме тут її помічає Чарлі Рід – спортсмен-красень, яким дівчина таємно захоплювалася багато років. Між молодими людьми зав’язується бурхливий роман…

Роман «Опівнічне сонце» розкриває різні сторони кохання – це і насолода одне одним, відчуття безмежного щастя, і гіркий біль втрати коханої людини, бажання бути поряд до останньої хвилини. Починаючи читати онлайн цю хвилюючу книгу, розумієш: важливо довіряти коханій людині, адже будь-яка таємниця навіть заради щастя може стати справжньою трагедією, шокуючою несподіванкою, психологічною травмою на все життя. Приховуючи від Чарлі свою хворобу, Кейті навіть не могла уявити, у що виллється її «подвійне» життя.

Якщо ви шукаєте проникливий та глибоко психологічний твір, що змусить замислитися над побудовою стосунків з коханими людьми та цінувати кожну мить, проведену поряд з близькою людиною, рекомендуємо скачати «Опівнічне сонце» Тріш Кук. Цей роман знаходиться в нашій електронній бібліотеці і доступний у форматах fb2, txt, epub та rtf усім відвідувачам. Ви маєте змогу отримати цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Опівнічне сонце» Тріш Кук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *