«Опівнічне сонце» Тріш Кук

«Опівнічне сонце» Тріш Кук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Опівнічне сонце» Тріш Кук

Книга «Опівнічне сонце» – проникливий роман про кохання, що вражає своєю відвертістю, жертовністю та зневажливим ставленням навіть до смерті. Подібні твори неможливо сприймати без сліз – настільки щирими та відчайдушними здаються головні герої та неймовірно тяжкими виявляються їхні долі, що випробовують їх на міцність. Тріш Кук запрошує всіх, хто дещо цинічно і недовірливо ставиться по справжнього кохання, що руйнує будь-які перепони, приєднатися до цієї історії – щойно ви відкриєте книгу, відразу утонете в її харизмі та романтиці.

Головній героїні Кейті Прайс всього сімнадцять, проте доля покарала її рідким захворюванням, що обмежує повноцінне життя – дівчина не може знаходитися під сонцем, бо навіть найменша кількість ультрафіолету може виявитися смертельною. Усі сонячні дні вона проводить вдома поряд з люблячим батьком та відданою подругою, а коли починає вечоріти, може вийти надвір.

Виражаючи своє захоплення музикою, дівчина кожного вечора приходить до вокзалу, щоб радувати оточуючих чарівними звуками гітари. Саме тут її помічає Чарлі Рід – спортсмен-красень, яким дівчина таємно захоплювалася багато років. Між молодими людьми зав’язується бурхливий роман…

Роман «Опівнічне сонце» розкриває різні сторони кохання – це і насолода одне одним, відчуття безмежного щастя, і гіркий біль втрати коханої людини, бажання бути поряд до останньої хвилини. Починаючи читати онлайн цю хвилюючу книгу, розумієш: важливо довіряти коханій людині, адже будь-яка таємниця навіть заради щастя може стати справжньою трагедією, шокуючою несподіванкою, психологічною травмою на все життя. Приховуючи від Чарлі свою хворобу, Кейті навіть не могла уявити, у що виллється її «подвійне» життя.

Якщо ви шукаєте проникливий та глибоко психологічний твір, що змусить замислитися над побудовою стосунків з коханими людьми та цінувати кожну мить, проведену поряд з близькою людиною, рекомендуємо скачати «Опівнічне сонце» Тріш Кук. Цей роман знаходиться в нашій електронній бібліотеці і доступний у форматах fb2, txt, epub та rtf усім відвідувачам. Ви маєте змогу отримати цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Переможець завжди самотнiй
Переможець завжди самотнiй Пауло Коельйо
Шпигунка
Шпигунка Пауло Коельйо
Коханці юстиції
Коханці юстиції Юрій Андрухович
Шопенгауер як ліки
Шопенгауер як ліки Ірвін Ялом

Відгуки на книгу «Опівнічне сонце» Тріш Кук