«Опівнічне сонце» Тріш Кук

«Опівнічне сонце» Тріш Кук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1260 переглядів
1260 переглядів

Короткий зміст книги «Опівнічне сонце» Тріш Кук (анотація)

Книга «Опівнічне сонце» – проникливий роман про кохання, що вражає своєю відвертістю, жертовністю та зневажливим ставленням навіть до смерті. Подібні твори неможливо сприймати без сліз – настільки щирими та відчайдушними здаються головні герої та неймовірно тяжкими виявляються їхні долі, що випробовують їх на міцність. Тріш Кук запрошує всіх, хто дещо цинічно і недовірливо ставиться по справжнього кохання, що руйнує будь-які перепони, приєднатися до цієї історії – щойно ви відкриєте книгу, відразу утонете в її харизмі та романтиці.

Головній героїні Кейті Прайс всього сімнадцять, проте доля покарала її рідким захворюванням, що обмежує повноцінне життя – дівчина не може знаходитися під сонцем, бо навіть найменша кількість ультрафіолету може виявитися смертельною. Усі сонячні дні вона проводить вдома поряд з люблячим батьком та відданою подругою, а коли починає вечоріти, може вийти надвір.

Виражаючи своє захоплення музикою, дівчина кожного вечора приходить до вокзалу, щоб радувати оточуючих чарівними звуками гітари. Саме тут її помічає Чарлі Рід – спортсмен-красень, яким дівчина таємно захоплювалася багато років. Між молодими людьми зав’язується бурхливий роман…

Роман «Опівнічне сонце» розкриває різні сторони кохання – це і насолода одне одним, відчуття безмежного щастя, і гіркий біль втрати коханої людини, бажання бути поряд до останньої хвилини. Починаючи читати онлайн цю хвилюючу книгу, розумієш: важливо довіряти коханій людині, адже будь-яка таємниця навіть заради щастя може стати справжньою трагедією, шокуючою несподіванкою, психологічною травмою на все життя. Приховуючи від Чарлі свою хворобу, Кейті навіть не могла уявити, у що виллється її «подвійне» життя.

Якщо ви шукаєте проникливий та глибоко психологічний твір, що змусить замислитися над побудовою стосунків з коханими людьми та цінувати кожну мить, проведену поряд з близькою людиною, рекомендуємо скачати «Опівнічне сонце» Тріш Кук. Цей роман знаходиться в нашій електронній бібліотеці і доступний у форматах fb2, txt, epub та rtf усім відвідувачам. Ви маєте змогу отримати цей твір безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Опівнічне сонце» Тріш Кук українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Опівнічне сонце» Тріш Кук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *