«Оповідання про тварин» Ернест Сетон-Томпсон

«Оповідання про тварин» Ернест Сетон-Томпсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1827 переглядів
1827 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Оповідання про тварин» Ернеста Сетона-Томпсона (анотація)

Ернест Сетон-Томпсон – відомий канадський природознавець надхненник скаутського руху і чудовий письменник. Він був першим у світі хто зробив тварин головними героями художньої книжки. Його тварини-герої думають, відчувають, люблять і помиляються, як люди. Його книгами зачитуються діти і дорослі усього світу. Книга містить найкращі його оповідання, що увійшли до шкільної програми.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Оповідання про тварин» Ернеста Сетона-Томпсона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Оповідання про тварин» Ернеста Сетона-Томпсона

Одна відповідь до “Оповідання про тварин”

  1. Людмила Людмила сказав:

    Оповідання про тварин крута збірка як для дітей так і для дорослих. Ми з донькою кожного вечора читали по одному оповіданню. Ця книга не просто цікава, а ще й вчить діток краще сприймати тваринний світ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *