«Оповідання» Франц Кафка

«Оповідання» Франц Кафка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3011 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Оповідання» Франца Кафки (анотація)

Франц Кафка – видатний письменник минулого століття, який у своїй творчості зачіпав вкрай болючі проблеми взаємодії особистості та суспільства. Його книга «Оповідання» – добірка найбільш пронизливих та абсурдних нарисів про буремність і неоднозначність нашого буття. Ця збірка включає шість найяскравіших оповідань майстра іронічного абсурду: «Вирок», «Перетворення», «Перше горе», «Жіночка», «Голодомайстер», «Співачка Жозефіна, або Мишачий народ».

Усі твори книги пройняті відчуттям тривожності та страху – головні герої оповідань опиняються на самоті перед жорстоким та байдужим світом. Вони – інакші, і тому суспільство не дає їм шансу на щасливе та гармонійне життя, відторгаючи ці «чужорідні елементи».

Незважаючи на невеличкий розмір, в кожному оповіданні доволі насичений сюжет та яскраві образи персонажів – це дає змогу зануритися в атмосферу творів з перших рядків та пройнятися внутрішнім світом, переживаннями та емоціями героїв, проаналізувати їхні суперечності та життєві пріоритети, спробувати знайти вихід з їхнього скрутного становища.

«Оповідання» – це приклад фантасмагорії, в якій простежують досить реалістичні нотки. За кожною подією схована метафора, за кожним персонажем – наша підсвідомість, яка часто диктує нам свої правила. Кафка зробив неймовірне – він відкрив двері в наш внутрішній світ та яскравими фарбами розмалював те, про що ми соромимся говорити вголос. Якщо ви хочете читати онлайн оригінальні та глубокі одкровення видатного австрійського письменника, запрошуємо до нашої електронної бібліотеки. Тут ви знайдете його твори безкоштовно та без реєстрації.

Ця книга змушує замислитися над людяністю у справжньому сенсі цього слова, над відчуженням в суспільстві та несправедливістю, з якою не можеш нічого вдіяти. Читати такі відверті та сміливі твори дуже боляче та незатишно, проте це – вірний шлях до розтоплення людських сердець та переоцінки моральних цінностей. Пропонуємо скачати «Оповідання» Франца Кафки та інші його твори на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Оповідання» Франца Кафки українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Оповідання» Франца Кафки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Оповідання» Франца Кафки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *