«Оповідки Еви Луни» Ісабель Альєнде

«Оповідки Еви Луни» Ісабель Альєнде

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
344 переглядів
344 переглядів

Про книгу «Оповідки Еви Луни» Ісабель Альєнде

Книга «Оповідки Еви Луни» – дивна та заворожуюча історія, в якій реальність змішалася з вигадками, а одна подія вміщує в собі цілу епоху. Ісабель Альєнде створила один з найяскравіших творів у жанрі магічного реалізму. Починаючи читати онлайн цей неймовірний роман, спочатку сумніваєшся в його правдивості через чарівні казки, в яких іноді розчиняється Єва, проте серце обов’язково підкаже: так, це дійсно могло статися, адже ми живемо в такому мінливому та хаотичному світі…

Розповідь ведеться від особи главної героїні – Еви Луни, яка ніби пише мемуари, згадуючи своє життя та пов’язані з ним емоційні потрясіння. У цій дівчині інтригує та захоплює все – її ім’я та походження, ціла низка труднощів та поневірянь, які прийдеться переборювати надлюдськими зусиллями, красива романтична історія, відлуння вуличного життя, жахіття війни…

Доля зведе її з Рольфом – австрійським хлопчиком, який народився в іншому куточку земної кулі та бачив навколо себе зовсім інший світ. Проте ця доленосна зустріч відбудеться надто пізно – коли в кожного з них буде за плечима свій тягар та відбитки, накладені несправедливістю й жорстокістю життя.

Письменниця оригінально вплела в сюжетну лінію книги політичні події та трагедію мешканців країн Південної та Центральної Америки. Натяки на кубинську революцію та бунтівні виступи молоді проти диктатури проходять червоною ниткою крізь весь твір. Падіння політичного режиму, яке Альєнде яскраво та з розмахом зобразила у романі «Оповідки Еви Луни», дають надію на краще: завжди є шанс змінити своє життя і навіть долю цілої країни, тільки, на жаль, іноді занадто великою ціною.

Ненав’язливий історичний фон майстерно поєднується з авантюрними елементами та чарівною казковістю, завдяки чому роман сприймається як захоплююча пригода, що обов’язково має завершитися хеппі-ендом.

Усі прихильники магічного реалізму та оригінального латиноамериканського колориту можуть скачати «Оповідки Еви Луни» Ісабель Альєнде в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо електронні матеріали в найбільш зручних форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Оповідки Еви Луни» Ісабель Альєнде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *