«Оргія» Леся Українка

«Оргія» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1060 переглядів
1060 переглядів

Про книгу «Оргія» Лесі Українки

Книга «Оргія», над якою Леся Українка працювала у з 1912-го по 1913-й роки, є історичною драмою, а розповідається у ній про протистояння між античними Грецією і Римом. Про те, що працює над даним твором, письменниця навіть розповідала Ользі Кобилянській у одному зі своїх листів до неї. А вперше ця історія побачила світ зі сторінок журналу «Дзвін» у тому ж таки 1913-му році, а вже у 1914-му її дозволили ставити на сцені театру.

Якщо почати читати онлайн книгу «Оргія» Лесі Українки українською мовою, то одразу ж стане відомо, що події розгортаються у Коринфі. Поет і співець Антей переживає через занепад імперії, але продовжує сподіватись, що колись вона зможе відродитись. Він талановитий митець, якого шанують і поважають навіть римляни. А свою дружину, прекрасну танцівницю Нерісу, він колись викупив із рабства.

Здавалось, Антей подарував їй свободу, та чи справді це так? І чи завжди поет вірно розумів наміри людей і їх вчинки? Чи варто було йому руйнувати дружбу зі скульптором Федоном і приймати інші важливі рішення? Знайти відповіді можна, прочитавши твір до кінця. А також можна скачати книгу «Оргія» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на сайті.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Завантажити безкоштовно книгу «Оргія» Лесі Українки

Рекомендації

Відгуки на книгу «Оргія» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *