«Ось я» Джонатан Сафран Фоєр

«Ось я» Джонатан Сафран Фоєр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4474 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ось я» Джонатана Сафрана Фоєра (анотація)

Роман “Ось я” – довгоочікувана книга американського письменника Джонатана Сафрана Фоєра, присвячена драматизму сімейного життя. На прикладі ідеальної родини головних героїв автор показав, як легко можна зруйнувати своє щастя, що вибудовувалося майже півжиття.

Джейкоб і Джулія вважалися прекрасною парою – вони прожили у шлюбі не один десяток років і виховали трьох синів. Вони завжди доповнювали одне одного і ніколи не провокували виникнення конфліктів. Здається, це – ідеальна модель сім’ї, проте навіть таку гармонійну пару наздогнала біда – розлучення. Воно виявилося справжньою трагедією, адже ніхто з подружжя не був готовий до такого потрясіння. Проте всі передумови для цього закладалися вже давно.

Джонатан Сафран Фоєр показує головне протиріччя сімейного життя: чим більше пара намагається зблизитися, тим більшою стане прірва між ними. Кожен з головних героїв багато років працював над собою, щоб відмінно виконувати свою роль у родині.

Джейкоб навчився бути дотепним навіть тоді, коли це вкрай важко, а Джулія прекрасно володіла собою, пригнічуючи в собі істеричні нотки та спокійно повторюючи, що сумувати – це нормально. І вони не витримали, бо втомилися від своїх ролей і постійних компромісів. Незважаючи на щасливе сімейне життя, Джулія та Джейкоб відчували себе нещасними.

Поєднання сімейного побуту та кар’єри – ще одна важлива деталь у побудові родини. Кожен з подружжя йшов за своїми амбіціями, намагаючись не забувати і про сім’ю. Занурюючись у свої обов’язки, головні герої навіть не помічали, що відбувається з ними самими.

Книга “Ось я” – не тільки сімейна драма. Джонатан Сафран Фоєр доповнює особисту трагедію родини глобальною катастрофою – трагічними подіями на Ближньому Сході. І якщо землетрус в Ізраїлі виявився для хлопчика з цієї єврейської родини, що мешкає в Америці, чимось далеким, то тріщина в його родині та розлучення батьків відбилися страшним болем в його душі.

Книгу “Ось я” варто скачати й читати тим, хто хоче поміркувати над філософією втрати на всіх рівнях. Якою має бути система сімейних цінностей, щоб родина не була приречена на руйнування? Автор сам пройшов через розлучення та бачив страждання своїх дітей, тому цей твір можна назвати його відвертою сповіддю.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ось я» Джонатана Сафрана Фоєра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Ось я» Джонатана Сафрана Фоєра українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ось я» Джонатана Сафрана Фоєра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *