«Ошукана жінка» Сімона де Бовуар

«Ошукана жінка» Сімона де Бовуар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1724 переглядів
1724 переглядів

Короткий зміст книги «Ошукана жінка» Сімони де Бовуар (анотація)

Міні-роман «Ошукана жінка» Сімони де Бовуар входить до книги «Друга стать» і вважається монологом. Вперше опублікований в 1949 році, а переклад українською був зроблений набагато пізніше. Це визначна праця з дослідження місця жінки в суспільстві, приниження жінки й паралелі в нерівності з чоловіками.

Чи часто ви зустрічаєте сексизм в житті? Коли вас, наприклад, просто не беруть на роботу або навіть вдома принижують. Прикладів мільйон.

Звичайно, цей твір не зміг залишити без уваги представників чоловічої статті – вони дуже розізлилися. Оскільки автор зачепив такі теми та питання, які боялися вимовляти вголос. Радимо читати онлайн усім книгу «Ошукана жінка» Сімони де Бовуар українською мовою.

Чому жінки не мають права приймати серйозні рішення? Чому жінки повинні робити лиш те, що скаже їй чоловік?

Скачати книгу «Ошукана жінка» Сімони де Бовуар безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Ошукана жінка» Сімони де Бовуар та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Ошукана жінка» Сімони де Бовуар: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Ошукана жінка» Сімони де Бовуар і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ошукана жінка» Сімони де Бовуар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *