«Осінній сезон смертей» Андрій Кокотюха

«Осінній сезон смертей» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1664 переглядів
1664 переглядів

Про книгу «Осінній сезон смертей» Андрія Кокотюхи

Книга “Осінній сезон смертей” є одним з найяскравіших детективів видатного українського автора Андрія Кокотюхи. На цей раз низку моторошних вбивств доведеться розплутувати звичайному журналісту, який сам опинився під підозрою у скоєних злочинах.

Андрію Шкараді, головному герою твору, дивом вдається довести свою невинність. У студентському містечку невідомий маніяк душить привабливих дівчат, і Андрій, який проживає там уже п’ять років, є першим підозрюваним у страшних злочинах. Після того, як репортер був звільнений, знайшли наступного підозрюваного – бармена місцевого закладу, де загиблі любили проводити час.

Проте головний герой не вірить, що справжнього злочинця так легко можна впіймати. Він впевнений, що загадкові вбивства – лише початок страшної трагедії. Андрій самотужки береться за розслідування серії злочинів і навіть не уявляє, яка смертельна небезпека чекає на нього.

Андрій Анатолійович Кокотюха – визнаний майстер захоплюючих детективних сюжетів. Такою ж є і його книга “Осінній сезон смертей” – напруженою від першої до останньої сторінки, пройнята психологізмом та життєвою філософією. Особливо цікаво читати міркування вбивці, усвідомлюючи його мотиви злочинів та поступово заглиблюючись в його внутрішній світ.

Цікавим є образ головного героя Андрія Шкаради – місцевого кримінального журналіста зі своїми слабкостями, однією з яких є схильність до алкоголю. Саме чарка допомагає та одночасно заважає Андрієві рухатися до розкриття кримінальної справи, фінал якої виявляється дуже приголомшливим.

Андрій Анатолійович Кокотюха не просто дарує читачеві насолоду від гостросюжетної детективної історії, а занурює його у далекі дев’яності роки минулого століття – час хаосу та беззаконня, телефонних автоматів та касетних магнітофонів. Атмосфера роману прописана настільки переконливо, що одразу відчуваєш себе свідком цієї загадкової історії. Якщо ви хочете провести час з якісним вітчизняним детективом, з головою поринувши у сюжетні хитросплетіння та інтелектуальні загадки, рекомендуємо скачати й прочитати книгу “Осінній сезон смертей”.

Цитати з книги «Осінній сезон смертей» Андрія Кокотюхи

Одначе висновків для себе люди не зробили. Вони переконані, що шльондри, яких я покарав, були випадковими жертвами психічно ненормального вбивці. Ніхто не замислювався про причини. Усіх хвилювала тільки власна безпека й думка: "Хто далі?" Невже людство таке дурне?

Скачати безкоштово книгу «Осінній сезон смертей» Андрія Кокотюхи

Рекомендації

Відгуки на книгу «Осінній сезон смертей» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *