«Осіннє Рондо місячної ночі» Алла Рогашко

«Осіннє Рондо місячної ночі» Алла Рогашко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1226 переглядів
1226 переглядів

Про книгу «Осіннє Рондо місячної ночі» Алли Рогашко

Книга «Осіннє Рондо місячної ночі» – прониклива й дивовижна історія про неймовірну силу кохання, якому непідвладний час. Алла Рогашко запрошує всіх бажаючих на екскурсію до загадкового Львова, де все дихає романтикою, історією та чаруючою містикою. Лише кохання могло сплести в єдиний візерунок сучасність та середньовічну давнину, як і сталося в цьому фантастичному сюжеті.

Головна героїня книги Любка ніколи не шукала свою долю, проте дивні сни не давали їй спокою. Вона була на вищому ступені щастя, бо відчувала, що з головою пірнає у свої палкі почуття, що виявилися взаємними. Нарешті дівчина не витримує та відправляється до міста Лева на пошуки таємничого незнайомця зі своїх снів.

Прогулюючись затишними вуличками давнього міста, Люба натикається поглядом на Любомира, проте молодий чоловік зникає з поля її зору. Головна героїня розуміє: саме він приходив до неї уві сні. Дівчина твердо вирішує: будь-якою ціною розкрити таємниці особи Любомира.

Роман «Осіннє Рондо місячної ночі» з головою занурює читача у давні легенди та драматичні події, затягуючи його в павутиння карколомних доль головних героїв. Непомітно для себе опиняєшся в 1891 році та стаєш свідком історії божевільного кохання молодого журналіста Степана та доньки пана Полонського Софії, якій батько заборонив зустрічатися з безрідним парубком. Проте коханні сильніше за всілякі заборони, і щасливі закохані зустрічаються щовечора під ліхтарем. Невже ця історія перейде в сучасність? Читайте й дивуйтесь…

Книга дозволяє насолодитися чарівними краєвидами Львова, пройнятися його запахами й душею, історичною пам’яттю. Чуттєва мова авторки, велика кількість «соковитих» описів і витончених метафор уводять читача у світ фантазій та містики, закручують у вирі емоцій, ведуть крізь століття до щастя і трагічних подій. Рекомендуємо читати онлайн цей вражаючий твір всім, хто закоханий у Львів та ніжні романтичні історії.

Ви можете скачати «Осіннє Рондо місячної ночі» Алли Рогашко в нашій електронній бібліотеці, обравши матеріали у форматах fb2, txt, epub або rtf. Усі бажаючі отримують цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Цитати з книги «Осіннє Рондо місячної ночі» Алли Рогашко

Наші страхи і сумніви не дозволяють мріям увійти в наше життя. Тому вони й залишаються нездійсненними,що ми боїмося їх здійснення!

Головне – не перечити долі, помічати її знаки й дослухатися до того, що підказує серце. І тоді все буде чудово.

Ми відчули, що значить втратити рідну душу. Це – як відірвати від серця шматок і лишити, щоб кровоточило.

"Здавалося б, ну що такого? З'явилась у думках людина. Ат, ні. Змінилось геть усе: я відчуваю по-іншому, бачу по-іншому, чую інакше, повітря – й те інше: таке хвилююче, свіже, тремтливе. З тобою я відкрив для себе зовсім інший, особливий світ: світ, у якому є ТИ. І це чудовий світ, де я живу й дихаю лиш тобою."

Завантажити безкоштовно книгу «Осіннє Рондо місячної ночі» Алли Рогашко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Осіннє Рондо місячної ночі» Алли Рогашко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *