«Особиста вартість» Христина Лі Герман

«Особиста вартість» Христина Лі Герман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
303 переглядів
303 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Особиста вартість» Христини Лі Герман (анотація)

Ангеліна: Я захищаю чужі життя ціною власної безпеки. Моя робота непомітна для клієнтів. Для них я лише елемент інтер’єру або екстер’єру, який має таку ж ціну, як будь-що куплене за гроші. Це мене цілком влаштовує. Вірніше, влаштовувало, поки моїм новим клієнтом не став справжній ідол та улюбленець мільйонів Лекс.

Лекс: Я заплатив надто високу ціну, аби стати тим, ким є зараз. Банально, але факт: моє життя — ідеальна ширма досконалої воскової фігури. За нею немає нічого, крім гниючої зсередини сутності мене самого. Я — лялька, яка має особисту вартість. Коштовна і заможна іграшка, яку хочуть залякати і вбити. Єдиний вихід — контракт з тілоохоронцем, що назавжди змінить моє життя.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Особиста вартість» Христини Лі Герман українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Особиста вартість» Христини Лі Герман

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *