«Особиста відьма повелителя-2» Марина Сніжна

«Особиста відьма повелителя-2» Марина Сніжна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
293 переглядів
293 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Особиста відьма повелителя-2» Марини Сніжної (анотація)

Я й сама не розумію, чому мій дар віщунки так дивно спрацьовує на верховного повелителя. Так, ніби йдеться про моє власне життя.

А ще турбують ті емоції, які до нього відчуваю. І заперечувати очевидне все складніше. Нас з вищим інкубом однозначно щось пов’язує. Але що? Розібратися б у цьому!

Але хто дасть на це час, коли над повелителем нависла реальна небезпека. А мій прямий обов’язок віщунки запобігти їй і знайти винуватця.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Особиста відьма повелителя-2» Марини Сніжної українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Особиста відьма повелителя-2» Марини Сніжної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *