«Особиста відьма повелителя-3» Марина Сніжна

«Особиста відьма повелителя-3» Марина Сніжна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
287 переглядів
287 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Особиста відьма повелителя-3» Марини Сніжної (анотація)

Як встояти перед чоловіком, що точно знає, як зачепити серце жінки?

І може, й підкорилася б… Але про почуття, на мою думку, тут і не йдеться. До того ж він так сильно відреагував на появу своєї колишньої, що сумнівів лише додалося.

Нічого не залишається, як залучити дар. Якщо не на ньому, то на суперниці. І все ж таки дізнатися правду. А заодно розслідувати черговий замах на повелителя і сподіватися на те, що гірше вже не буде…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Особиста відьма повелителя-3» Марини Сніжної українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Особиста відьма повелителя-3» Марини Сніжної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *