«Останні підлітки на Землі і Король Жахів. Книга 3» Макс Бралльє

«Останні підлітки на Землі і Король Жахів. Книга 3» Макс Бралльє

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
898 переглядів
898 переглядів

Короткий зміст книги «Останні підлітки на Землі і Король Жахів. Книга 3» Макса Бралльє (анотація)

Останні підлітки на Землі – саме таку назву має цикл історій, написаних для юних читачів, які можна читати, починаючи з 9-річного віку. Даний твір автора став третім за рахунком у цій серії, але головними дійовими особами залишились ті ж самі діти, що були і в попередніх історіях. І вони так само лишаються у постапокаліптичній реальності Вейкфілда, де у будь-який момент можна зустріти якогось монстра замість звичайної людини.

Розпочавши читати онлайн книгу «Останні підлітки на Землі і Король Жахів. Книга 3» Макса Бралльє українською мовою, можна дізнатись про те, що зомбі – це не така вже й дивина, особливо у порівнянні з тим, що віднедавна почало відбуватись на планеті.

Лиходій Режокх, з яким довелось героям познайомитись, не полишає своїх планів захопити владу на Землі. Та Джек Салліван і його товариші не дають йому це зробити, там самим захищаючи не лише себе, а й все людство.

Цікаво, що підліткам навіть доводиться знайти спільну мову з деякими монстрами, щоб боротись з Руйнівником Світів. Та заради благородної мети вони здатні багато на що. Єдине, чого друзі не знають, що серед монстрів є шпигун, який потім «зливає» всю інформацію лиходію. Чи вдасться його вичислити і знешкодити?

Про це можна прочитати самостійно, тільки спершу варто скачати книгу «Останні підлітки на Землі і Король Жахів. Книга 3» Макса Бралльє українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), щоб можна було повертатись до неї навіть в офлайні.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Останні підлітки на Землі і Король Жахів. Книга 3» Макса Бралльє та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Останні підлітки на Землі і Король Жахів. Книга 3» Макса Бралльє: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Останні підлітки на Землі і Король Жахів. Книга 3» Макса Бралльє і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Останні підлітки на Землі і Король Жахів. Книга 3» Макса Бралльє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *