«Останні підлітки на Землі й опівнічний клинок. Книга 5» Макс Бралльє

«Останні підлітки на Землі й опівнічний клинок. Книга 5» Макс Бралльє

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
653 переглядів
653 переглядів

Короткий зміст книги «Останні підлітки на Землі й опівнічний клинок. Книга 5» Макса Бралльє (анотація)

Коли довго живеш у світі, де туди-сюди швендяють справжні зомбі, поступово навіть починаєш до них звикати. Звісно, зустрічатись з такими істотами не хочеться, бо це завжди небезпечно, та якщо це й станеться, такого сильного переляку вже не буде. А от чи вдасться вижити – це інше питання. Для героїв книжки воно стало особливо актуальним після початку зими.

Коли ви візьметесь читати онлайн книгу «Останні підлітки на Землі і Опівнічний клинок. Книга 5» Макса Бралльє українською мовою, то зрозумієте, що найважче впоратись з подіями, які відбувались, було Дірку. Його поведінка змінилась, а у голові почали «табунами бігати» думки, яких раніше ніколи не бувало.

Джека хвилює стан друга, та особливо зарадити він все одно не може. А Дірк тим часом розуміє, що він і з різаком, який йому належить, не може впоратись, хоча ще недавно ніяких проблем не виникало.

Інструмент отримав таку потужну силу, що його неможливо тримати у руці, бо він починає розжарюватись. Та це ж не означає, що власник повинен відмовлятись від нього, просто потрібно навчитись керувати його силою. Саме цим і буде займатись хлопець, бо ж лиходій Режокх може «завітати» у будь-який момент і краще бути готовим до цієї зустрічі…

На нашому ресурсі кожен може скачати книгу «Останні підлітки на Землі і Опівнічний клинок. Книга 5» Макса Бралльє українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і дізнатись самотужки, як розгортатимуться події.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Останні підлітки на Землі й опівнічний клинок. Книга 5» Макса Бралльє та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Останні підлітки на Землі й опівнічний клинок. Книга 5» Макса Бралльє: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Останні підлітки на Землі й опівнічний клинок. Книга 5» Макса Бралльє і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Останні підлітки на Землі й опівнічний клинок. Книга 5» Макса Бралльє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *