«Останній лист від твого коханого» Джоджо Мойєс

«Останній лист від твого коханого» Джоджо Мойєс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3225 переглядів
3225 переглядів

Про книгу «Останній лист від твого коханого» Джоджо Мойєс

Джоджо Мойєс – не просто талановита авторка проникливої прози. Вона – майстер викликати шалені емоції, занурюючи у свої сюжети з головою. Її книга “Останній лист від твого коханого” – витончена та інтригуюча історія кохання, що пройшло червоною ниткою крізь дві епохи.

Письменниця використала цікавий прийом паралельних сюжетів. Перед читачем розгортаються події 1960 року та нашої сучасності. Опинившись у лікарні після страшної аварії, Дженіфер Стерлінг, дружина заможного бізнесмена, втрачає пам’ять. Лише листи з любовними зізнаннями від загадкового незнайомця повертають її до тями. Ентоні благає її відповісти взаємністю та піти від чоловіка, з яким вона не була щаслива у шлюбі. Цим листам судилося зіграти важливу роль багато років потому, коли вони випадково потрапили до рук журналістки Еллі.

Твір написан щирою та емоційною мовою, кожному з персонажів авторка приділила достатньо уваги, розкривши всю глибину їхніх образів. Неможливо байдуже пройти повз них – хочеться їм співпереживати, допомагати, докоряти або захоплюватися ними.

“Родзинка” книги “Останній лист від твого коханого” – напрочуд красиві й зворушливі листи. В них не тільки зосереджена більша частина сюжетної лінії – від цих рядків віє якоюсь магією та енергетикою, що не відпускає до останньої сторінки. Починаючи читати цей роман, хочеться розібрати листи на цитати.

Джоджо Мойєс яскраво показала, що навіть один лист може перевернути все життя, розірвати часові рамки та надихнути на несподівані вчинки заради щастя. Цілком закономірно, що Еллі використала емоційний досвід закоханої пари для того, щоб навести лад у своєму житті.

Крім того, діяльна журналістка намагається розшукати вже немолодих Дженіфер та Ентоні, щоб дізнатися, як склалося їхнє життя. Письменниця здивувала зворушливою кінцівкою, в якій всі епохи перетнулися на перехресті під назвою “Кохання”.

Книга “Останній лист від твого коханого” вчить боротися за своє щастя, незважаючи на перепони долі. Її варто скачати й прочитати, якщо ви хочете поринути у красиву романтичну казку з глибокою життєвою мудрістю.

Скачати безкоштово книгу «Останній лист від твого коханого» Джоджо Мойєс

Рекомендації

Відгуки на книгу «Останній лист від твого коханого» Джоджо Мойєс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *