«Останній листок (збірник)» О. Генрі

«Останній листок (збірник)» О. Генрі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1527 переглядів
1527 переглядів

Про книгу «Останній листок (збірник)» О. Генрі

О. Генрі – видатний класик світової літератури, чиє ім’я пов’язане з жанром малої прози. У збірку «Останній листок» (збірник) увійшли такі відомі твори автора, як «Вождь червоношкірих», «Дари волхвів», «Дороги, що ми обираємо», «Останній листок», «Жертви любові» тощо.

Комусь потрібно написати десятки або сотні сторінок, щоб отримати літературний шедевр, проте справжньому майстру вистачить невеличкого клаптика паперу. Такими є твори цього геніального письменника – влучними й душевними, пронизливими й захоплюючими, з тонким гумором та глибокою життєвою філософією.

Доля не дуже добре обійшлася з письменником – свої перші новели він створив у в’язниці. Саме співкамерники надихнули його на опис життєвих поневірянь «маленьких людей» – він і сам був одним з них.

На сторінках книги читач зустрічається зі строкатою публікою – серед головних та другорядних героїв можна побачити художників і музикантів, продавців і клерків, фермерів і ковбоїв, п’яниць і бандитів, авантюристів і бродяг… Вони мріють і водночас втрачають останню надію, зіштовхуються зі зрадою та смертю, опиняються на самісінькому дні життя і тим не менш продовжують шукати його сенс та святкувати свої маленькі перемоги.

Усі новели книги «Останній листок» (збірник) вражають своєю непередбачуваністю, яскравістю, насиченістю. Незважаючи на малий розмір, кожне оповідання дарує надзвичайний післясмак, змушуючи замислитися над справжніми людськими цінностями, вжитися в образи персонажів та пропустити крізь своє серце потужну хвилю їхніх емоцій та почуттів.

Інтригуючі сюжети з неабиякою дотепністю поєднуються з ліризмом та ніжністю, а в душах, здавалося б, загублених для суспільства людей несподівано прокидаються доброта, жертовність і любов. Вивчайте твори цього талановитого письменника – і ви отримаєте від нього великий дар – життєву мудрість, що не згасає вже більше ста років.

Ви можете скачати «Останній листок» (збірник) О. Генрі у нашій електронній бібліотеці, обравши будь-який зручний для вас формат – fb2, txt, epub або rtf. Також відвідувачам нашого сайту надається можливість читати онлайн цю книгу абсолютно безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Останній листок (збірник)» О. Генрі

Рекомендації

Відгуки на книгу «Останній листок (збірник)» О. Генрі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *