«Останній потяг до Стамбула» Айше Кулін

«Останній потяг до Стамбула» Айше Кулін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
384 переглядів
384 переглядів

Про книгу «Останній потяг до Стамбула» Айше Кулін

Книга «Останній потяг до Стамбула» — всесвітній бестселер однієї з найвідоміший турецьких письменниць Айше Кулін. У цьому романі об’єднані романтика, історія та неймовірний присмак пригод.

Автор розповідає про молоду дівчину Сельву, яка є дочкою останнього з роду отаманських пашів в Туреччині. Вона закохується в сина придворного лікаря, який ще й на додачу єврей. Кожна з сімей проти цих відносин, тому молоді залишають Туреччину та відправляються в Париж. Проходить час, і до Франції вдираються нацисти. Тоді жменька турецьких дипломатів придумує план, як вивезти сотні людей з Франції, включаючи Сельву з чоловіком.

Вам варто почати читати онлайн книгу «Останній потяг до Стамбула» Айше Кулін українською мовою, якщо хочете дізнатись, що далі спіткатиме головних героїв, адже на них чекає складний шлях, де на кожному кроці їх буде спіткати небезпека. Та ви будете дуже здивовані тим, що пара не боїться перешкод та сміливо йде на зустріч випробуванням, бо знає, що любов та сімейні узи зможуть встояти попри всі негаразди.

Скачати книгу «Останній потяг до Стамбула» Айше Кулін безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна, використавши наш ресурс.

Завантажити безкоштовно книгу «Останній потяг до Стамбула» Айше Кулін

Рекомендації

Відгуки на книгу «Останній потяг до Стамбула» Айше Кулін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *