«Останній з могікан» Джеймс Фенімор Купер

«Останній з могікан» Джеймс Фенімор Купер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1734 переглядів
1734 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Останній з могікан» Джеймса Фенімора Купера (анотація)

Книга «Останній з могікан» Джеймса Фенімора Купера відома на весь світ, за нею знято не одну кінострічку, і це не дивно, бо така цікава і захоплива історія, сповнена пригод, не може залишатись поза увагою справжніх поціновувачів якісної літератури. Події роману відбуваються у 1757 році, коли між Францією та Британією точилась війна. Кожна сторона хотіла встановити свій контроль над певною частиною північноамериканських земель.

Письменник описує взаємодію між європейцями і індіанцями. Ви дізнаєтесь подробиці, коли будете читати онлайн книгу «Останній з могікан» Джеймса Фенімора Купера українською мовою. Дійових осіб декілька, і серед них дві дівчини. Це сестри, чий батько командує англійцями.

Дівчата дуже хочуть потрапити у форт, де тато знаходиться, але зробити це дуже важко, та ще й небезпечно для таких витончених і тендітних осіб. Випадково у них з’являються благородні захисники – індіанці Ункас із Чингачгуком, а також один мисливець, якого за гострий зір назвали Соколиним Оком.

Героїв чекає багато різних подій і пригод, а читачів – неймовірна і водночас така проста історія, у якій зображено людей з правильними цінностями, моральними принципами і світоглядом.

Незалежно від того, знайомі ви з цим твором чи ще ні, скачати книгу «Останній з могікан» Джеймса Фенімора Купера безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з нашого сайту варто, бо це класика пригодницької літератури.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Останній з могікан» Джеймса Фенімора Купера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Останній з могікан» Джеймса Фенімора Купера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *