«Остання імперія» Брендон Сандерсон

«Остання імперія» Брендон Сандерсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6098 переглядів
6098 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Остання імперія» Брендона Сандерсона (анотація)

Книга «З-імли-народжені. Книга 1. Остання імперія» Брендона Сандерсона зацікавить прихильників фентезі, бо саме у цьому жанрі написана історія, яка у ній розповідається. А події відбуваються у світі, який існує вже тисячу років і носить назву Остання імперія. І весь цей час її мешканцям доводиться боротись за виживання, і мова не лише про людей, а навіть про рослини.

Замість дощу з неба сипле попіл, а сонце не гріє, а просто палає. Мешканців імперії називають скаа, і вони ніколи не відчували себе вільними людьми. Їх життя – це рабство і одвічна боротьба, а окрім страждань вони нічого не знають. Чому? Бо влада знаходиться у залізному кулаці Пана Всевладара, справжнього тирана і деспота. Його бояться, але не поважають.

Хіба може хтось у таких обставинах почуватись щасливим і задоволеним? Навряд, особливо, якщо важка робота не закінчується, так само як і насильство. Та невже нічого не можна змінити? Келсьє, головний герой роману, сподівається, що шанс все ж є, тому він вирішує це перевірити. Він ще той пройдисвіт, тому, якщо йому вдасться зробити те, що він замислив, у цьому навіть дивного нічого не буде.

Келсьє – професійний грабіжник, який колись навіть намагався пограбувати палац правителя. Він втомився жити під тиском і у несвободі, а щоб протестувати проти цього було легше, герой почав збирати однодумців, аби організувати рух спротиву…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Остання імперія» Брендона Сандерсона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Остання імперія» Брендона Сандерсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *