«Остання камелія» Сара Джіо

«Остання камелія» Сара Джіо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Остання камелія» Сары Джіо

Роман «Остання камелія» – красива і хвилююча історія, в якій сучасне переплітається з минулим. Американська письменниця Сара Джіо вибрала саме таку «родзинку» для своїх творів, в яких персонажі проводять власні розслідування, роблячи шокуючі відкриття про давно забуті таємниці.

Те, що сталося 1940 року в Англії, знайшло своє відображення в сучасному суспільстві. І червоною ниткою крізь кілька епох проходить надзвичайно красива квітка – рідкісний сорт камелії, про яку письменник Рекс Сінклер хоче створити унікальний роман на прохання своєї дружини.

Події книги розпочалися з прохання загадкового «квіткового злодія» містера Прайса – за непогану грошову винагороду він доручив Флорі Льюїс викрасти ту саму камелію, що зростала в саду старовинного маєтку. Для цього жінка влаштувалася на роботу до родини лорда Лівінгстона в якості няні. Нещодавне вбивство його дружини леді Анни, що було скоєне в її саду з прекрасними камеліями, відразу насторожують Флору. Вона розпочинає власне розслідування…

Інша сторона книги «Остання камелія» – сімейна драма Рекса та Едісон, до яких письменниця відправляє читача з середини минулого століття. Вони не змогли обійти цей таємничий маєток, і тільки зараз він відкрив їм секрети сімейного та кримінального характеру, що були поховані в його стінах кілька десятиліть.

Починаючи читати онлайн драматичну сімейну епопею, ви поступово проймаєтесь напруженістю сюжету та опиняєтеся в лабіринті детективних інтриг. Наприкінці роману всі стежинки і пазли з’єднуються в одну загальну строкату картину, де кожна деталь матиме своє місце.

Авторка чудово передала атмосферу загадковості та зловісного мовчання, акцентуючи увагу на описі старовинного маєтку, кімнати загиблої дружини лорда, її щоденників з гербарієм… Якщо ви бажаєте скачати «Остання камелія» Сари Джіо, запрошуємо вас до масштабної електронної бібліотеки нашого сайту. Тут ви знайдете цю книгу в будь-якому з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf. Гості нашого сайту мають змогу отримати цей роман безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Поміж рядками
Поміж рядками Юлія Шеко
Покарані
Покарані Юлія Шеко
По той бік світла
По той бік світла Юлія Шеко
Листи з того світу
Листи з того світу Сергій Бут

Відгуки на книгу «Остання камелія» Сары Джіо