«Остання камелія» Сара Джіо

«Остання камелія» Сара Джіо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1637 переглядів
1637 переглядів

Про книгу «Остання камелія» Сари Джіо

Роман «Остання камелія» – красива і хвилююча історія, в якій сучасне переплітається з минулим. Американська письменниця Сара Джіо вибрала саме таку «родзинку» для своїх творів, в яких персонажі проводять власні розслідування, роблячи шокуючі відкриття про давно забуті таємниці.

Те, що сталося 1940 року в Англії, знайшло своє відображення в сучасному суспільстві. І червоною ниткою крізь кілька епох проходить надзвичайно красива квітка – рідкісний сорт камелії, про яку письменник Рекс Сінклер хоче створити унікальний роман на прохання своєї дружини.

Події книги розпочалися з прохання загадкового «квіткового злодія» містера Прайса – за непогану грошову винагороду він доручив Флорі Льюїс викрасти ту саму камелію, що зростала в саду старовинного маєтку. Для цього жінка влаштувалася на роботу до родини лорда Лівінгстона в якості няні. Нещодавне вбивство його дружини леді Анни, що було скоєне в її саду з прекрасними камеліями, відразу насторожують Флору. Вона розпочинає власне розслідування…

Інша сторона книги «Остання камелія» – сімейна драма Рекса та Едісон, до яких письменниця відправляє читача з середини минулого століття. Вони не змогли обійти цей таємничий маєток, і тільки зараз він відкрив їм секрети сімейного та кримінального характеру, що були поховані в його стінах кілька десятиліть.

Починаючи читати онлайн драматичну сімейну епопею, ви поступово проймаєтесь напруженістю сюжету та опиняєтеся в лабіринті детективних інтриг. Наприкінці роману всі стежинки і пазли з’єднуються в одну загальну строкату картину, де кожна деталь матиме своє місце.

Авторка чудово передала атмосферу загадковості та зловісного мовчання, акцентуючи увагу на описі старовинного маєтку, кімнати загиблої дружини лорда, її щоденників з гербарієм… Якщо ви бажаєте скачати «Остання камелія» Сари Джіо, запрошуємо вас до масштабної електронної бібліотеки нашого сайту. Тут ви знайдете цю книгу в будь-якому з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf. Гості нашого сайту мають змогу отримати цей роман безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Остання камелія» Сари Джіо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *