«Остання любов президента» Андрій Юрійович Курков

«Остання любов президента» Андрій Юрійович Курков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
297 переглядів
297 переглядів

Про книгу «Остання любов президента» Андрія Юрійовича Куркова

Книга «Остання любов президента» – це напівфантастична, напівреалістична та напівутопічна історія з яскравим політичним присмаком. Андрій Юрійович Курков не просто показав суспільні реалії в найближчому майбутньому нашої держави, а деталізував їх під призмою звичайного людського обличчя найголовнішої людини країни – президента. І ось уявіть – 2011 рік. За іронією долі головою держави стає загадкова людина – Сергій Павлович Бунін. І розпочинається щось неймовірне…

Усі розуміють, що політика – це відпрацьовані схеми і махінації, «театралізована гра» на телебаченні та у спілкуванні з журналістами, одним словом – потужна система, яку неможливо оминути. Вона захопила у свої кремезні лещата і головного героя, відразу змусивши його позбутися своїх емоцій, почуттів і навіть життєвих принципів.

Мало хто замислюється над особистим життям президента, його прагненням відпочити від суспільних справ і подумати про себе, дати волю справжнім емоціям. Роман «Остання любов президента» яскраво показує зворотний бік цієї величної посади. Чи можна назвати президента щасливою людиною? Відповідь шукайте на сторінках цієї захоплюючої книги.

Поряд з політичною лінією твору проходить його романтичний сюжет. Починаючи читати онлайн роман, на якийсь час забуваєш, що головний герой є президентом, сприймаєш його як звичайну людину зі своїми проблемами і прикрощами, страхами і сподіваннями.

Автор закладає у свідомість читачів важливу думку: якщо президент буде по-справжньому щасливим, то і його країна буде квітучою та радісною, адже з’явиться потужна мотивація до великих справ. Проте для цього треба бути порядною людиною, що близько до серця приймає все, що коїться в її державі.

Книга сповнена суму та легкого гумору, душевного тепла й доброти. Читач знайомиться з майбутнім президентом, починаючи з його нелегкого дитинства, та прослідковує його тернистий шлях до найвищої посади. Поспішайте скачати «Остання любов президента» Андрія Юрійовича Куркова у бібліотеці нашого сайту безкоштовно та без реєстрації. Ви можете вибрати будь-який з наступних форматів електронних книг: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Остання любов президента» Андрія Юрійовича Куркова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *