«Останнє слово за переможцем» Мар'яна Доля, Холод Влада

«Останнє слово за переможцем» Мар'яна Доля, Холод Влада

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
180 переглядів
180 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Останнє слово за переможцем» Мар'яни Долі, Холод Влади (анотація)

Сем: “Я — первісток короля, однак не хочу битись за корону. Та головна проблема в тому, що я закохався у зведену сестру…”

Ембер: “Смерть короля — це ідеальний шанс потрапити в замок і помститись, от тільки що як я закохаюсь у того, кого маю ненавидіти?”

Алан: “Я приїхав до ворожого королівства, щоб помститися і забрати сестру, яку викрали, але закохався в доньку вбивці батька…”

Елмас: “Як старший син короля, я мав бути спадкоємцем, проте батько не любив мене, і тепер мені доведеться виборювати своє право на трон…”

Мадлен: “Я не хочу бути королевою, моя мета — помститися вбивці батька. Та мені доведеться обирати між помстою і коханням…”

Аміна: “Я маю пророчий дар. Але він не може підказати мені вірний шлях. Адже я маю почуття до того, кого кохати заборонено…”


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Останнє слово за переможцем» Мар'яни Долі, Холод Влади українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Останнє слово за переможцем» Мар'яни Долі, Холод Влади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *