«Острів Скарбів» Роберт Луїс Стівенсон

«Острів Скарбів» Роберт Луїс Стівенсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3635 переглядів
3635 переглядів

Про книгу «Острів Скарбів» Роберта Луїса Стівенсона

Книга “Острів Скарбів” – це класика дитячої пригодницької літератури, що завжди буде хвилювати серця тих, хто мріє про морські пригоди та героїчні вчинки, про мандрівки на безлюдні острови та захоплюючі пошуки скринь зі скарбами. Минуло більше ста років з моменту написання цього легендарного твору, проте він не став менш популярним у сучасному суспільстві. Читати цей роман буде цікаво не тільки дітям, а й дорослим, які хочуть зануритися у світ піратів і подорожей, дізнатися багато цікавих подробиць про життя моряків та будову корабля.

Головний герой твору Джим Хокінс – дванадцятирічний хлопчик, син хазяїна трактира, який дуже скоро відправиться назустріч божевільним та небезпечним пригодам, опинившись на кораблі разом з піратами. І все розпочнеться із загадкового Білі Бонса – колишнього пірата, який залишить Джиму свою скриню. В ній хлопчик знаходить те, що кличе його невгамовне серце до пригод – карту з позначенням скарбів капітана Флінта на безлюдному острові.

Роберт Луїс Стівенсон запрошує читачів відправитися з морську подорож разом зі сміливим хлопчиськом, який опиняється в оточенні піратів. Кожна глава роману – це надзвичайна інтрига. Чи розкриє Джим змову піратів? Чи дістануться товариші Джима острову? Як хлопчик буде вибиратися з полону? Сюжет побудований настільки майстерно, що не можеш відірватися від книги, поки не перегорнеш останню сторінку.

“Острів Скарбів” – не просто дитячий твір, овіяний романтикою пригод, а й досить повчальний роман, який вчить жити по законах моралі, бути цілеспрямованим і не боятися слідувати за своєю мрією. Порядність, щедрість, сміливість і чесність головного героя протиставляються жадібності, боягузтву, жорстокості піратів. Кінцівка твору доводить, що треба вірити у перемогу добра, навіть якщо сили у цій боротьбі є нерівними.

Образ одноногого пірата з пов’язкою на очах і папугою на плечах, який створив Роберт Луїс Стівенсон, став загальновизнаним символом шалених пригод. Якщо в вас є дух авантюризму та прагнення до розкриття незвіданих таємниць, вам обов’язково треба скачати и у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) й прочитати неймовірно захоплюючу книгу “Острів Скарбів”.

Цитати з книги «Острів Скарбів» Роберта Луїса Стівенсона

Человек способен жить везде, куда бы его ни закинуло.

Пятнадцать человек на сундук мертвеца

Йо-хо-хо! И бутылка рому!

Пей, и дьявол тебя доведет до конца

Йо-хо-хо! И бутылка рому!

Через час вы будете смеяться по-иному. А те из вас, кто останется в живых, позавидуют мертвым!

Знаю я вашего брата. Налакаетесь рому – и на виселицу.

Скачати безкоштово книгу «Острів Скарбів» Роберта Луїса Стівенсона

Рекомендації

Відгуки на книгу «Острів Скарбів» Роберта Луїса Стівенсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *